Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Jokos siellä perjantai poksautukset ?

ONks siellä jätkillä jo lämmintä kädessä vai mikä tilanne kerro
8112
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Työpäivän päätteeksi voisi käydä nykäisemässä pienet :)

Äänestä

Joo ota vaan esii ja anna liikettä

Äänestä

Mites usei sulla käsitöitä

Äänestä
  • Kyllä kyrpä roikkuu jo, kättä odotellen, tietää että tänään on perjantai ja saa pojat vähän imeä, hyvää tiedossa.

    Äänestä

Kuinka usei sä tyhjäät pahimmat paineet miltä tuntuu kun imua saa

Äänestä

Millasta mittaa siellä ja posliininuppia tarjolla

Äänestä

ei mitään rrunkkuja-pääsee kohta kuuman,tiukn,märän pillun puristukseen !!!! Ihanan,nuoren kaunokaisen reisien väliin.......... UUUUUH !!!!!

Äänestä

Kerro mite tiukkaa oli

Äänestä

Kommentoi aloitusta


käsityötunti kirjoitti:

ONks siellä jätkillä jo lämmintä kädessä vai mikä tilanne kerro

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu