Onko jollain tietoa mikä sen kirjan nimi on mikä on tulossa siltä selvänäkijältä, Naomi M. että saako jo jostain kaupoista? Mua kiinnostaisi kun se on kai hänen omaa elämäänsä käsittelevä ja kävin hänen enkelinäyttelyssään. Mulla on itselläkin ollut joskus jotain enneunia ja kaikki tuollaiset asiat kiinnostaa että olisi se kiva lukea.
selvänäkijän kirja
enkelkuva
3
199
Vastaukset
- millakaisa
Miksi et ota häneen yhteyttä ja kysy-- kysymällä kaikki selviää --- kiinnostaisi kyllä minuakin semmoinen kirja jos kertoo hänestä:) eipä ole hyppysiini selvännäkijöistä kertovia opuksia juuri osunut.
- Syyslomaakohti
Löysin itse hänen kirjansa googlettamalla ja tilasin, meinaan vielä pyytää siihen omistuskirjoituksen kun käyn hänen vastaanotollaan. On todella hyvä ja jotenkin erilainen kirja pitkästä aikaa. Kun sen luin oli ihan pakko varata häneltä vihdoin ja viimein aika kun olen jo pitkään sitä suunnitellut.
- katsopeiliin
Noidan käsikirja.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1692607Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482387Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021082- 64901
- 65849
Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a19737Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274727Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait212722Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies86720Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22678