Hei, juttu ois semmonen että aloitin uudessa työssä kuukausi sitten ja he maksavat palkan vasta loppukuusta joten tarvisin pienen lainan jotta pärjään sinne, ehkä 50e. Mistä tämmöinen pieni summa ilman häslinkiä hyvällä diilillä ?
Pikavipit , mistä ja miten
Tiliäodotan
481
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Vivus on aika hyvä. Voit valita laina-ajan päivän tarkkuudella ja lainasumman euron tarkkuudella. Jos olet uusi asiakas, saat lainan jopa ilman korkoja ja kuluja. Laina-aika on tosin vain maks. 30 vrk.
Nykyään+rahaa+on+tarjolla+hyvin+monesta+paikasta.+Tarkkana+täytyy+olla+kuitenkin+korkotason+kanssa,+eli+millä+hinnalla+sitä+rahaa+on+tarjolla.+Vain+muutamat+lainantarjoajat+http://bit.ly/edullista_pikarahaa++Suomessa+noudattavat+kuluttajansuojalaissa+säädettyä+korkokattoa+(50%+++viitekorko)+niin+alle+kuin+yli+2000+euron+lainoissa.
Kannattaako vipata? Paikat löytyy täältä https://www.uudetpikavipit.net
En ole kuullut työnantajasta, joka ei anna kottia, jos ja kun tunteja/työpanosta on kertynyt!!!! Vinkki myöhässä????