Dortmundin isku lavastettu

Lavastettu nimittäin terrori teoksi niin että islamilaiset saavat syyn päälleen. Lukekaa!

http://www.is.fi/eurosarjat/art-2000005172179.html?ref=rss

Ei varmaan ole viimeinen kerta, mutta hyvä että totuus tässä tapauksessa tulee selville.
6133
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ei se kuitenkaan muuta sitä totuutta,etä euroopa ja suomi tukehtuvat tällaisen maahantulovyöryn alle. Päättäjät eivät tätä tunnu ymmärtävän.....se tässä on pahinta.

1Äänestä

Suvakkilasit silmillä kaikki on lavastettua.

1Äänestä

..oho! no niin varmasti. Kuten kaikki muutkin muslimien rikokset ihmiskuntaa vastaan! Juutalainen illuminaatti joka SIII AI EIN kanssa salaliittoja junailee Langleysta ja Tel-avivista- pirullinen porukka!.....

1Äänestä

Kaikki on mahdollista, mutta median ei parane revitellä ennen kuin tekijät on tavoitettu.

Äänestä

Vaikka olisi lavastettu, on iskun aiheuttaja terroristijärjestö Islam.

Saksassa oma kansa on joutunut Islamisi-Hitlerien hallinnon alaisuudessa yhtä huonoon asemaan, kuin millaista oli 1940-luvun alussa juutalaisten elämä Saksassa. Nyt arjalaiseksi superruduksi ovat vain nousseet islamisti-terroristit, ja saksalaisista on tehty se alempi rotu jonka elämästä ja kuolemasta, tai joukkoraiskauksista päättävät ismaistiterroristit oman hallintonsa suojelemina.

Äänestä

Ei pidä unohtaa, että kaikki kymmenet terrori iskut viime vuosina on islamistien tekemiä. Ei tarvetta lavastaa mitään.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


näinarvelinkin kirjoitti:

Lavastettu nimittäin terrori teoksi niin että islamilaiset saavat syyn päälleen. Lukekaa!

http://www.is.fi/eurosarjat/art-2000005172179.html?ref=rss

Ei varmaan ole viimeinen kerta, mutta hyvä että totuus tässä tapauksessa tulee selville.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu