Vasemmistoliitto on paska puolue

Tätä totuutta on turha kenenkään kierrellä.
15807
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

voi veli puhut vähän mut suurella tunteella täyttä asiaa

2Äänestä

Sanat eivät ei riitä kertomaan kuinka paskoja ne on .

2Äänestä

No mitäs sit alemmassa kastissa olevat keskusta ja kokooomus sit on?

Äänestä
  • No mites kun keskusta ja kokoomus ovat ylemmässä kastissa.
    Vasurilla ei tuo älykkyys taaskaan riittänyt.

    3Äänestä

  • VasuritPaskimpia kirjoitti:

    No mites kun keskusta ja kokoomus ovat ylemmässä kastissa.
    Vasurilla ei tuo älykkyys taaskaan riittänyt.

    Nykyhallitus on osoittanut että kokoomus ja keskusta on rikollista alaluokkaa alamaailmasta.

    Äänestä

Sitä se on Seppokin aina sanonut, hyvä että totuus tulee julki!

1Äänestä

Turhaa puolue paskaa, perustuslakiin köyhän kansan avustukset, liittää!

Äänestä
  • Aivan. Persut on paskin puolue ikinä!

    Äänestä

Vasurit ovat niin paska puolue, että sen paskemmaksi ei tule. Se on mahdotonta.

Äänestä
  • Persut todistaa olemassaolollaan paskaakin pahemman olomuodon olemassaolon!

    Äänestä

  • persuilun_tulos kirjoitti:

    Persut todistaa olemassaolollaan paskaakin pahemman olomuodon olemassaolon!

    Ole hiljaa kommunisti.
    Pitäisikö Suomen ottaa vanhat kommunistilait takaisin?

    Äänestä

Tottahan tuo on ja kieli pskassa olevia kommunisteja myös. Tämän todistaa se, kuinka vassarien itkua ei kuulu kun venäjä tappaa ukrainassa siviilejä, mutta kun israel tappaa palestiinalaisia niin kieli pitkällä ollaan nuolemassa ruskeiden ihmisten persereikiä. Vassarit on kaksinaamaisia ja omistavat erittäin matalan ÄO:n.

Äänestä

Perusvasemmistolaista retoriikkaa ja argumentointia vasemmistoliittoa vastaan. Taitaa olla demarit asialla.

Äänestä

Kyllä, koko vasemmistopuolue, vihreät ja iso osa demareista on täysiä haihattelijoita. Isänmaan pettureita, jotka eivät aja Suomen etua, eikä oman maan kansalaisten etua.
Keskittyvät maahanmuuttajiin, jotta saisivat lisää köyhiä, sosiaalitukien varassa eläviä äänestäjiä. Ojentavat käsi ojossa veronmaksajien rahoja ympäri maailmaa kansainvälisen solidaarisuuden nimissä. Haluavat ajaa Suomen julkisen talouden konkurssiin ja samalla osaksi sosialistista Euroopan liittovaltiota.
Jos seuraava hallitus on vasemmistohallitus, niin itärajat avataan ja maahan lappaa kymmeniätuhansia, jopa satojatuhansia, maahanmuuttajia elämään suomalaisten verorahoilla. Kehitysapuraht maksetaan ulkomaille moninkertaisena ja veroja nostetaan joka sektorilla. Suomesta tulee islamilainen sosiaalitukivaltio, jossa suomalaisen duunarin sekänahasta revitään tukirahat muslimeille. Hyi saatana !!

Äänestä

Vasemmisto jakaa kaikille valtion rahat,ei pelkästään maahanmuuttajille, koska on työvastainen ryskien apupuolue.
Vassut vastustaa työtä,työpaikkoja ja yrityksiä 24/7.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 12 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


filtri kirjoitti:

Tätä totuutta on turha kenenkään kierrellä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu