Jos havaitsee ilja janitskinin niin mihin voi ilmottaa ja saako muuten itse ottaa äärioikeistorikollisia kiinni?
Jos havaitsee ilja janitskinin niin mihin voi ilmo
parikysmyst
17191
1Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Desanttikin on ihminen.
Mutta minne voi ilmoittaa että tulevat noutamaan?
Tulevat audilla noutamaan.
Mikä ihmeen äärioikeistorikollinen? Se on ryssä isänmaallisen valepuvussa.
Venäjän mafian etuja Russakko Neiti ajaa.
Kuka se on ja missä?
Äärioikeiston väkivaltarikollisten kiinni ottamisesta, täytynee tehdä ilmoitus poliisille, mutta on tietenkin eri asia, ottaako poliisi niitä ilmoituksia vastaan, koska se on puolueellinen.
siellä saat hoitoa ilja-fetissiin.
Venäjä on Hesperiaa paljon suurempi mielisairaala, sieltä Iljakin on karannut ja siellä ne trollitkin höperöivät.
Ilmoita MV-lehdelle.
Juurikin näin! ;)
Ehdotan että menet rautatientorille, siellä on kielteisen päätöksen saaneita maahantunkeutujia. Sen jälkern vain alat ottamaan heiltä poskeen. Olen varma että tulet toimeen uusien ystäviesi kanssa.
Tuleva presidenttiehdokaamme ilja räyhää taas no ei tällä kielenkäytöllä ole edellytyksiä presidentiksi sori vaan ilja.
No aloituksen kysymys osui just asian ytimeen. No että tuolleen.
Ei siitä tarvitse mihinkään ilmoittaa. Se pitää ampua heti.
Tässä maassa on suurempiakin rikollisia (jos tuo Ilja edes rikollinen on) vapaana eikä kukaan jahtaa heitä. Esimerkiksi yli kolmesataa jihadistia ja sitten nämä maanpetturit on asia erikseen. Laittomia notkuu siellä teltalla. Siitä vaan kiinni ottamaan.
Ilja pakoilee lainsuojattomana russakkona pää omassa puskassaan rötöksiään. Ei tuommoista jänishousua Suomessa kaivata. Venäjällä vaan muiden varkaiden ja huijareiden sekaan sönkkäämään.