Minä näin Ilja Janitskinin tänään Herttoniemen Lidlissä! Mies oli kassajonossa minun edelläni. Ilja osti Veikko-olutta ja joitakin einesruokia. Parta ajamatta ja hapuileva katse. Selvästi miehestä näki, että nyt ollaan pakosalla.
Minä näin Ilja Janitskinin!
rfgaretertraterter
23381
1Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 23
Vanhimmat
Etkä saanut suutasi auki?
Taisi olla vaan joku tumma heppu Hiihtäjäntieltä. Tuoksahtiko Lasolilta?
En tiedä hajusta mutta aika hiihtelijältä se näytti
Tampereellahan Ilja on. Just äsken tuli Stokkalta ostoskassit kädessä ja meni suoraan vieressä olevaan Ale-pubiin aamukaljalle!
Ei se voinut olla Ilja. Hän ei käy Stokkan kaltaisissa eliitin kauppapaikoissa.
Mie näki Janitkska istuskeli Joensuun torilla männä viikkona ,turis suomi kyttien kanssa niitä nuita , että turhaan se MV lehti mollaa jahnua, jaa onhaa hää tuleva presitentti kunhan sale potkasee kevyeeseen
Onkohan Ilja muuten näetä sovan jälekeen Pielisen rannoilekkii ilimestyneitä nenkosryssiä joilla aina oli "jengua ylen äijä" ja sammoon aekoon siltihi "loukko kormanissa"?
Heidät tunnettiin myös nimellä siirtokarjalaiset.
Joku oli nähnyt kaivokselan litissä makkaraa ostamassa koiralle,oli semmonen musta cadillac eskalde,kumit parkui kun lähti pihasta pohjoista kohti,polliisia kuulemma vähän jännittääää
Ilja oli just jessikan kanssa tutkimassa Talvivaaran kaivoksia. he etsivät kultasuonta kihlasormuksia varten.
Venäläiset näkevät juoppohulluuksissaan mitä vain ja missä vain.
Menkää selvin päin Andorraan, niin näette Ilja russakon pää puskassaan piilottelemassa jo mädäksi hautuneita pääsiäismuniaan, joista ei kuoriutunut taaskaan mitään hyödyllistä.
Kuka se on, olisit ottanut kuvan.
Ilja on Australiassa. Tänäänkin se soitti Marcolle kaksi kertaa niiden kaupunkikävelylenkin aikana. Marco ei sanonut että puhelimessa on ilja, mutta naamasta nöki sen.
Janitskin neuvoi mitä asioita Marcon pitää ottaa esille vielä videostriimin aikana. Marco totteli mukisematta. Suomi Maidanin pelkät kaasu bensakulut ovat 130 €/vrk. Tällaisia rahoja ei saada kasaan pienillä kannattajien tuomilla vitosen avustuksilla ja keksipaketin tuomisilla.
Täysi Maidan-leirin rahoitus tunee Janitskiniltä, ja se on hiukan avoinna että mistä rahoitus tulee Janitskinille itselleen.
Kuvailun perusteella se voi olla kuka tahansa SUVAKKI.
Ne on kaikki samanlaisia, katse harhailee ja pupillit on joki koko silmän kokoiset tai sitten neulan kokoiset.
Ilja on nisti, ja Suomeen mamutettu rikollinen, joka vei kansanedusta Ahteiden pojankin huumehörhöjen pariin.
Ilja poukkoilee Andorrassa eikä tuo neiti uskaltaudu sieltä pois.
FBI rahoittaa Suomi Maidania ja MV-lehteä tuntuvilla summilla. FBI on ollut jo kauemman aikaa muutaman Tukholmassa ja Helsingissä lymyilevän päänkatkoja matun jäljillä ja FBI tekee yhteistyötä Maidanin kanssa
Laittomasti maassa oleskelevien islamilaisten leirin rahoitus tulee suoraan Kirkon Ulkomaanavun kassasta.
https://www.kirkonulkomaanapu.fi/
Kirkollisverosta rahoitettuna Ulkomaanavulla on käytössään kymmenien miljoonien eurojen rahavirta.
Tämä jon mikä on yhteisten verovarojen väärinkäyttöä. Kirkollisveroilla ylläpidetään toimintaa jolla vasustetaan Eduskunnan säätämiä lakeja, ja nuskuroidaan poliisia vastaan, joka hoitaa laissa määrättyjä velvollisuuksiansa.
Suora lähetys
Halla-aho tukee MV-lehteä ja Janitskinia
"MV-lehti julkaisee tietoja, jotka muutaman päivän kuluessa osoittautuvat oikeiksi, erityisesti pakolaisasioista" JUSSI HALLA-AHO OMIN SANOIN
http://mvlehti.net/2017/05/01/seuraa-suorana-maidanilaiset-persujen-vappujuhlassa/
muista irtisanoa Hesari, vaadi Yle maksukanavaksi
http://mvlehti.net/2017/03/21/ilja-janitskin-helsingin-sanomat-vessanpytysta-alas-nyt/
http://keskustelu.mvlehti.net/index.php?topic=41439.msg212621#msg212621
vinkki, käytä valtamediasta ylijäävä aika/raha kieliopintoihin lukemalla uutisia jne.
brush up your English du kannst deine Deutschkenntnisse auffrischen y tambien puedes facilmente mejorar y refrescar su espanol etcetera
immo kuutsa tos tovi sitt.
>Laittomasti maassa oleskelevien islamilaisten leirin rahoitus tulee suoraan Kirkon >Ulkomaanavun kassasta.
> https://www.kirkonulkomaanapu.fi/
Meidän perinteinen kirkkomme on muuttunut joksikin ihme panolaitokseksi ja islamilaisuutta ihannoivaksi porttolaksi. Esimerkkinä vaikka tämä "Kirkkopäivät Turussa 19-21.5.2017" tienvarsimainonta, jossa kirkkoa myydään bikineissä olevan muijan kuvilla.
http://aijaa.com/QUbQs6
Totta kai minä kollina tykkäisin olla tuon näköisen muijan kanssa, seksi myy aina. Mutta että perinteeseen ja uskoon nojautuva Kirkkokin tuputtaa tällaista seksimoskaa tienvarsimainoksissa.
Aivan pimeälle keskiajalle on kirkon moraali romahtanut arkkipiispa ja vapaamuurari Kari Mäkisen aikana.
>> Esimerkkinä vaikka tämä "Kirkkopäivät Turussa 19-21.5.2017" tienvarsimainonta, jossa kirkkoa myydään bikineissä olevan muijan kuvilla.
http://aijaa.com/QUbQs6 >>
Olisi mukava kuulla Kirkon selitys, että missä kohtaa Raamatussa puhutaan viettelevien naiskuvien käyttämisen siunauksellisuudesta.
Tällaiset puolialastomien naisen riistot ei kuulu ainakaan minun lukemani kirkko-katekismuksen kansien väliin, siellä puhuttiin vielä haureudesta ja lihan himojen välttämisestä.
Nämä miehet muuttavat Suomen politiikan ja saavat aikaan historian muutokset suomalaiseen mediakenttään.
MV-lehden varsinaiset aivot joilla on hallussa ydinpommit joilla pasauttaa markkinoilta jokainen valehteleva valemdedia he hehesa reineen ja serkut
https://reformime.wordpress.com/helsinki