tällä hetkellä???????????????????????
Mistä haaveilet
pennihaaveistasi
30861
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 30
Vanhimmat
Miehestä, joka hurmasi ; )
Mielenrauhasta.
Että pääsisin nukkuu..
shoppailusta. uusia vaatteita pitäisi ostaa, parit kengät, kierrellä muutama huonekalukauppa ja kodintekstiiliosasto läpi
Kiihkeästä seksistä joka veisi ajatukset pois kaikesta muusta.
Eikö olisi parempi järjestää asiansa siten, että voi olla levollisin mielin ilman keinotekoisia hetken unohduksia?
Pälä pälä. Ei saa edes haaveilla.
Moottoripyöräilystä. Ajokausi aluillaan, ajatukset tuulettuvat samalla ja maisemaa voi hengittää. On toki muutakin, mutta tiedän ettei tapahdu elävässä elämässä ja sitä varten on haaveet..
Jos on uskallusta voi haaveista tehdä totta!
kakalla käymisestä :)
Kesällä jostain kivasta matkasta jonkun erityisen kanssa.😎
Anna joku tunniste tästä erityisestä
Yksi erityinen mies 50 ja moottoripyörä.
Hannuhan se on.
Eipäs olekaan,alkaa M kirjaimella.
Haaveilen siitä, että saan jutella hänen kanssa kaikesta.
Lomasta, uimassa käymisestä, festareista, ulkomaanreissusta myöhemmin syksyllä. Ja kesälempi olisi ihan mukavaa vaihtelua. 😊
Oli kesäromanssi joskus. Ilkee loppu. Mies suuttui kun heitin ulos syksyllä. Ilmoitti että hieno homma et pidin vaan "kesäkissana"
Sotkuisia noi suhteet joissa haetaan jotain lohtua yksinäisyyteen tai heiloja kesäksi, helluntaiksi, vapuiksi ja juhannukseksi
Joku suuttuu jos tunteet onkin aitoja toisella
Kun palaset käy yhteen.
Ystävyydestä. Rakkaudesta. Luottamuksesta.
En halua sitä kertoa tänne mutta sen voin sanoa että se on hyvin henkilökohtainen toive,haave ja liittyy terveyteen. Olen kuitenkin aika varma ettei siihen haaveet ja toiveet auta vaikka kuinka toivoisi.
makoilisimme pikku vaatteissa sängyllä ja tv:stä tulisi joku mukava elokuva,olisi hyvä olo.
Tämä oli jotenkin mielenpäällä
https://youtu.be/oEoUhttI_m4
Hänen kanssaan, taivaanrannan taa, tai minne vaan
Hän olisi vieressäni peiton alla, piirreltäisiin kuvia toisten iholle, pussailtaisiin, tuijoteltaisiin toisiamme silmiin, silmiin joista näkyisi rakkaus ja lämpö. Olisi ihana nukahtaa hänen kainaloonsa.
Siitä, että saisin syövän ja kuolisin pian.
Et saa elää kiitollisena loppuelämänsä.
Kuka ei saa?
Taivaanrannan
https://youtu.be/rQvu5Eo7rKI
Lämpimästä kesästä, rannasta, uimisesta ja auringon otosta, siitä että voi nauttia hetkistä jolloin kesätuuli puhaltaa iholle ja kuulee laineiden liplatuksen. Hyvästä seksistä.
Haaveet on kaatuneet kauan sitten...