Isis käynyt sotaan Eurooppaa vastaan laittamalla islamistimaista miehet liikkeelle. Joukossa on varmasti oikeitakin turvapaikanhakijoita silmänlumeeksi. Valitettavasti havahtuminen todellisuuteen viivästynyt. Tässä nykyajan Troijan hevonen meillä ja pitkin EU:ta!!! Sota on tekemällä tehty että islamisaatio leviää. Kuka hevosta ohjaa???
2017 Troijan hevonen
reimalaukkaa
7314
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Seitsenkohtainen voittokulku paljastui kirja-arvostelussa vuonna 2005 ja on toteutumassa. Vuonna 2020 maailma alistuu islamille.
www.truthandaction.org/20-year-7-step-plan-al-qaeda-islamic-domination-world-right-track/2/
Onneksi suomen väkiluku on alle prosentin koko eu'n väkiluvusta.Tänne kunnon terroristi ei viitti ees tulla tekemään kepposia.Johan niiltä loppuu rahat jo rajalle.tää on niin kallis maa...
Veronmaksajat tämän porukan elättää. 20 000 euroa erilaisia tukia vuodessa. Kantasuomalaisten on turha kuvitella saavansa yhtä paljon. Tukipäätöksiä on ollut nähtävillä netissä useita.
Voi kuule,täällä tuetaan terroristeja ihan valtion rahoilla.Ehkä ajatellaan että ostetaan sillä turvallisuutta,kieroa touhua.
Kun kyse on kansamme turvallisuudesta vihollista vastaan on rajat suljettava. Vaara on suuri ja tuo monta ongelmaa tullessaan jotka koske vain ja ainoastaan suomalaisia. Se on jo nähty ja koettu.
Kun päättäjät myivät sielunsa, he sen seuraukset myös vastaa. Meitä kuitenkin heidän hulluudestaan rangaistaan. ME nousemme tästä vielä.
Hevosta ohjaa Islam ja käyttäjän manuaalina toimii koraani.
Tässä ratkaisu iskuihin https://www.adressit.com/rangaistus_terrorismiin