Petra Olli joutuu jättämään kisat väliin

Eikös tämä ennenkin ole arvokisoissa käynyt vaakalla ja sen jälkeen luovuttanut? Nyt sentään säästettiin hiukan liiton rahoja. Tällästä tämä on, tämä tyttöpaini. Nyt jäi ne katkerat kyyneleet ja kirosanat näkemättä. Turhaa touhua!
2309
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Siinä taas joku kateellinen painista mitään tietämätön juntti naistenvihaaja vinkuu klo klo 01 yöllä.

Äänestä
  • Juntit asuu lappajärvellä, siellä ei tarvitse tehdä yövuoroja, voi heräillä 10:00 ja ihmetellä kuinka joku on klo klo 01 yöllä hereillä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jäppälarvi kirjoitti:

Eikös tämä ennenkin ole arvokisoissa käynyt vaakalla ja sen jälkeen luovuttanut? Nyt sentään säästettiin hiukan liiton rahoja. Tällästä tämä on, tämä tyttöpaini. Nyt jäi ne katkerat kyyneleet ja kirosanat näkemättä. Turhaa touhua!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu