Eurojaska-voiton kunniaksi. Saammeko vihdoin nähdä onnelliset voittajammekin, vai onko heitä edes?
Vastaukset 7
- ytrtrthth
veikka järkkää itselleen kivat ilotularit ko kansa lahjoitti sille melkein 100 miljoonaa ja risat ja kansa uskoo simmut pyöreänä kaikki feikan mainostarinat. uskokaa ny pöljät ketään suurvoittajaa ei ole olemassakaan .- feikka kerää mahtimassit teidän taskuistanne ja koskaan siis koskaan ette tule kissan viiksiä voittamaan istään feikan peleistä. siitä pitää supo sapo ja nasa huolen!
- ahne.ahneempi.veikkaus
Eurojackpot ei muutenkaan edes ole veikkauksen peli, mutta hyvän siivun vetävät siitäkin välistä. Muissa maissa on nimittäin halvempi rivihinta, täällä on euroopan ahnein asiamies.
Veikkaus siis tienaa eurojaskallakin miljoonia joka viikko, tuli voitto Suomeen tai ei. - firmajuhliipottiaan
Heh, voisihan joku noinkin päätellä. Firman tiedotusosasto toimii ehkä satusedän ja tädin roolissa ja kehittää taruja
kolmen porukasta Treella kun todelliset voittajat lienevät pkrannikolla.....
- johanonkeli
säätiedotus lupaa lauantai illaksi lumimyräkkää ilotulituksen aikaan
- järkiratkaisu
Tässä potissa riittää hehkutettavaa ainakin koko loppuvuodeksi. Uusia jättivoittoja ei liene tulossa joten ei tarvitse rahojaan peleihin enää tuhlata, säästätte paljon.
Jatkossa vain peruspotteja etelä Suomeen vanhaan malliin. Muun Suomen ei tarvitse niitä maksaa. - tpra
Tiesi varmaan että Tappara voittaa mestaruuden.
Miksi ihmeessä yksikään voittaja olisi niin tyhmä, että tulisi omalla naamallaan julkisuuteen??? Sen jälkeen joutuisi luultavasti palkkaamaan itselleen ympärivuorokautisen turvamiehen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jos SDP ei voita reilusti, persut kumoavat demokratian Suomesta
Näin tekisi ainakin Rydman seuratessaan idolinsa Trumpin mallia https://www.is.fi/politiikka/art-2000012187244.html6141600Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän44867Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl485739Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll12711- 45652
- 41614
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30556- 32523
Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37510Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE160494