Saako muslimeista puhua

Miksi viestit poistuvat hyvin nopeasti kun kirjoittaa sanan muslimi. Pitänee alkaa käyttää tässäkin jotain kiertoilmaisua?
4141
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Eikö kristinuskossa ole enää sanottavaa, ai niin, kuka nyt enää kirkossa viihtyy, nyt odotellaan moskeijaa, eikä sinne suomalaisella ole asiaa, ellei käänny musuksi. Kumpikohan uskonto vetää voiton..

Äänestä

Ei saa tänäänkään puhua mosulin jälleenrakennuksesta ja linkittää uutiseen.

Kumma ettei irakin oman median juttujakaan täällä hyväksytä. Irakissa niitä saa lukea yli 30milj ihmistä...

Äänestä

Älä turhaan lausu herrasi, sinun Jumalasi nimeä.. Nykyisin medialle muslimit ovat jumalolentoja, jos et kehu ja ylistä, et puhu!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


muualla kirjoitti:

Miksi viestit poistuvat hyvin nopeasti kun kirjoittaa sanan muslimi. Pitänee alkaa käyttää tässäkin jotain kiertoilmaisua?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu