Hinttiluuseri päässyt 3pv vappulomalle Niuvasta.

Hyvä niin, pitäähän vähäosaistenkin saada viettää vappua. Vaikka veronmaksajathan tuonkin joutuvat maksamaan. Ressukka on kokonaan muiden elättämä kun hluuseri tuhosi oman elämänsä..
13125
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Hluuseri yrittää saada itselleen lehmänpersettä niinkuin se kertoo tuolla.

Äänestä
  • onnenlahjat, voi ressukkaa.

    Äänestä

  • saada kun rautakanki hylkäsi sen.

    Buahhhhhhhhh.....

    Äänestä

Voi persuparkoja. Pehvaa tekee mieli muuta Timo kieltää. Äksytökäri säestää ja vahtii persuhomojen pehvoja.

Äänestä

*******, alisti itsensä raavaan ******* ******** ? ja nyt kertoo itse hakevansa ************* elämäänsä... Tuo on ylittämätön mielisairaus;
- rautakanki *******
- alistaa itsensä ******* ******** ?
- ja sitten ilmoittaa hakevansa ************* itselleen

Tuohon pystyy vain mielisairas hinttiluuseri.

Äänestä
  • Tosi on ja yrittihän se ****** äitinsäkin...
    Todella sairas tapaus.

    Äänestä

Niin se on, hinttiluuserilla on nyt syvä rakkaussuhde lehmänperseeseen !!!

Toki jotain tuollaista lienee oli odotettavissa sen verran sairaita sen mielipiteet ovat olleet viime aikoina....

Äänestä
  • hinttiluuserin ja karjusian rakkaussuhdetta, hluuserilla on uskontonsa mukaisesti useampi suhde !!!!!!!!!!!!!!!!

    BUAAHHHHHHHHHHHHHH

    Äänestä

  • Joo-ja-älä-unohda kirjoitti:

    hinttiluuserin ja karjusian rakkaussuhdetta, hluuserilla on uskontonsa mukaisesti useampi suhde !!!!!!!!!!!!!!!!

    BUAAHHHHHHHHHHHHHH

    Ja suhteiden laatu on just sitä mitä terveet ihmiset pitävät sairaana...

    Silmukka-kiristyy

    Äänestä

nyt se sitten roudattiin koppiautolla takaisin Niuvaan..

Palsta saa taas olla vähän aikaa rauhassa sen mielisairaista kirjoituksista.

Äänestä
  • koppi on eriokoiskuljetuksiin tarkoitettu. Koppi on sisältä pyöreä ja kaikki pinnat pehmustettu. Veronmaksajille tuo porukka aika kalliiksi...

    Äänestä

Mä rupeen tekee rikosilmotuksii näistä teiän kirjotuksista. Istu sitte kakkuu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Voi-ressukkaa kirjoitti:

Hyvä niin, pitäähän vähäosaistenkin saada viettää vappua. Vaikka veronmaksajathan tuonkin joutuvat maksamaan. Ressukka on kokonaan muiden elättämä kun hluuseri tuhosi oman elämänsä..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu