Olen suvakki ja en todellakaan halua lasta suomalaisen äijän kanssa. Haluaisin ehkä mulatin tai kermaisen lähi itäläisen pojan. Minulla ei ole vielä lasta, deittailen vielä. Afrikkalaiset ovat komeita ja varmasti hyviä isiä, mutta kertokaa minkä maalainen on paras?
Ainoastaan tummaihoisen lapsosen haluan sitten
Ainoastaan tummaihoisen lapsosen haluan sitten
Vastaukset 5
Vanhimmat
Minulla on Angolalainen mies ja meillä on kaksi tyttöä. Mies on siis jo suomen kansalainen, mutta kotoisin Angolasta ja meidän suomalaiset lapset ovat ihania kun isi vie ne laulu ja tanssi tunneille ja minä laitan ruokaa töiden jälkeen. Omakohtaisesti suosittelen aloittajalle Afrikkalaista miestä, mutta niinkuin suomalaistenkin suhteen hyvää saattaa joutua etsimään. Kristitty mies se kuitenkin olla pitää ja iso jorma ei ole pahitteeksi.
ahahhahahhahahaha.
Mikä lortto "iso jorma ei ole pahitteeksi".
Ehkä minun ei olisi pitänyt mainostaa mieheni miehisyyttä, mutta tosissani olen. Afrikkalaisilla miehillä niinkuin omallanikin on todistetusti suurimmat sukupuolielimet. En halua alkaa puhumaan mitään seksijuttuja, mutta on kyllä suuri ero 15cm ja 24cm välillä.
Lortto en ole vaan onnellisesti naimisissa ja äiti ja mieheni on hyvä ja rakastava ja ei petä enkä minä häntä. Miksi pettäisin kun on niin ihana kaikessa!
Hauskaa vappua kaikille!
Ei iranista ainakaan. Hulluja ja eivät tuu jättämään rauhaan..Heillä voi olla vaimo ja rakastajia sata ja silti luulevat että ovat jumalan lahja naiselle.
Sinne vaan VOImien nurkilla roikkumaan. Sen kauemmas ei tarvi mennä. Rumempikin kelpaa heille jos on heti valmis menemään naimisiin.
Ja he ovat kaikki rehellisiä, kunnon miehiä, onhan poliisikin kuulustelut heitä ennen kuin VOIkin ovet ovat avautuneet. Eihän niihin epärehelliset, rikolist, raiskaajat tai terroristit pääse.