USA:ssa mahdollinen terrori-isku!

Ainakin kolme ihmistä on kuollut ja 12 loukkaantunut, kun auto ajoi tahallisesti ihmisiä päin Massachusettsissa. Mahtaako kyseessä olla terrori-isku tms.?

http://www.dailymail.co.uk/news/article-4470328/At-two-dead-12-injured-car-crashes.html
5127
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

"yksittäistapaus"

1Äänestä
  • Varmaankin sairaustapaus, ei liity mihinkään mitenkään.

    1Äänestä

  • Suomen mediat " Onnettomuus " . Että silleen.

    Äänestä

Allahu Akbar! Allah on suurri! Jeep on suurri!

Äänestä

Painu vittuun paskapappi!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Juuri_nyt kirjoitti:

Ainakin kolme ihmistä on kuollut ja 12 loukkaantunut, kun auto ajoi tahallisesti ihmisiä päin Massachusettsissa. Mahtaako kyseessä olla terrori-isku tms.?

http://www.dailymail.co.uk/news/article-4470328/At-two-dead-12-injured-car-crashes.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu