Ei kait tämä nyt voi kaatua

yhteen pieneen väärinkäsitykseen????
6426
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Väärinkäsityksiin?

Äänestä

No ihan silkkaa työmaakäytäntöä siinä puolin ja toisin sovellettiin. Duunasin 50v. Suomen kovimmissa jätkäporukoissa. Kyllä siellä se pikkuprinssin herkkyys smirklattiin mäkeen.

Tämä proosapätkä siks kun meinasin etä sinänainen olisit tuon avauksesi kirjoittanut.

Äänestä

Yhteen? Siinäpä se kun ne kaikki eivät voikaan olla väärinkäsityksiä, jos vielä muutama. Sun kanssa tää on ollut yhtä "väärinkäsitystä" alusta loppuun. Ainakaan enää en varmasti saa suuta auki sun edessä!

Äänestä

No niin no. Miehen tehtävähän se on on avata ne molemmat suut. No leikki leikkinä ja pois... Hyvää yötä kultapuppeli. Tällä viikolla nähdään.

Äänestä

Kerro tarkemmin.

Äänestä

Oletko s-nainen?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


vaivoiko kirjoitti:

yhteen pieneen väärinkäsitykseen????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu