kirkkoranta

Mitä mahtaa olla tekeillä, kun kirkkorannan "satama"myllätty täysin?
6316
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Palautettu luonnontilaan poistamalla keinotekoinen uloke.

Äänestä

Isonvihan aikana kirkonkello kätkettiin järveen,sittemmin kelloa ei etsinnöistä huolimata löydetty,kelloa sieltä etsitään

Äänestä

Siellä kaivetaan tuleville sotasankareille sankarihautoja.

Äänestä

Ympäristösihteerille terveisiä, täällä on keskellä kirkonkyllää käsittääkseni noin 300,:ä pitkä luvaton MAAVALLI!

Äänestä

Korjaan 300Metriä PITKÄ, jotta Ko. YMPÄRISTÖSIHTEERI ymärtäisi mistä on kysymys!En olisi tarkentanut, mutta ko. oleva viranhalitaja on valittu tietystä SUVUSTA.

Äänestä

JSn mukaan Kirkkoniemeen olisi tulossa pari omakotitonttia, olisiko alustavasti sitä varten myllätty rantaa...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


poigavarjoiseltakujalta kirjoitti:

Mitä mahtaa olla tekeillä, kun kirkkorannan "satama"myllätty täysin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu