C3 Picasso on hävinnyt maahantuojan hinnastosta. Ymmärtääkseni malli on vielä valmistuksessa ja korvaava malli tulee vasta ensi vuonna.
Mihin tämä näppärä tila-auto on hävinnyt hinnastosta?
C3 Picasso
4
194
Vastaukset
- tättärääpippijuu
Olisiko niin, että maahantuoja on poistanut sen myynnistä?
- nevertohjo
Uutta mallia odotellaan, esimakua saatu konsernisisaresta Opel Crossland X:n muodossa.
- Kaikki.rahat.kotiin
Todennäköisesti poisto myynnissä vähin äänin,kuten Suomessa lähes kaikki autokauppiaat tämän tekevät! Ulkomailla poistohinnat ennen mallin vaihtoa! Näin se meni myös Opel Zafiran kanssa hyvinkin ajoissa.
- Kelepo
Taisin tammikuussa ostaa viimeisen täysin uuden c3 Picasson. Kertoivat kyllä että malli poistuu valikoimista keväällä ja syksyllä tulee uusi c3 aircross tilalle! Alennusta kyllä sain kun oli auto ollut liikkeen sisällä esillä jonkin aikaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2578960IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3116227Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?661340Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61291- 1091101
Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.78949Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut60857Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin43768MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk310680Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus23676