Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Haussa nainen uusimaa

Nainen. Sinä ja minä, seksiä niin paljon ja usein kuin haluat. Ei mitään muuta turhaa, käytetään toisiamme vai kehon takia.

Iällä ja ulkonäöllä ei väliä. Kaikki käy ja huomioidaan. Eli jos luit tämän, lähetä sähköposti [email protected] ja sovitaan paikka ja aika.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Läski nysäkulli ei ketään kiinnosta! Jatka vaan tumputtamista!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


MouSam kirjoitti:

Nainen. Sinä ja minä, seksiä niin paljon ja usein kuin haluat. Ei mitään muuta turhaa, käytetään toisiamme vai kehon takia.

Iällä ja ulkonäöllä ei väliä. Kaikki käy ja huomioidaan. Eli jos luit tämän, lähetä sähköposti [email protected] ja sovitaan paikka ja aika.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu