http://www.mtv.fi/uutiset/rikos/artikkeli/hs-irakilaisten-tekemiksi-epaillyt-seksuaalirikokset-lisaantyivat-viime-vuonna/6427714 Tässä lukee että irakilaiset on raiskanneet ennätystahtiin.
Irakilaiset raiskasi uuden ennätyksen!
Irakilaisetraiskannu
21350
1Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Eikös noiden ÄO ole about 70? Sillä ei ihan pääse guinnesiin.
Mutta raiskaaminen onnistuu noillakin älykkysosamäärillä.
No jos ne yrittää ennätystenkirjaan raiskausten määrillä?
kokeile samaa aloitusta vauvapalstalla vai joko sut bannattiin.
Eikös naapurimassa hätyytellä jo maailman enntyksiä meillä sentään vasta suomen.
Kuohuvat poksahtelee! Ties vaikka kohta pommien vuoro!
Kärkitila
https://www.uusisuomi.fi/kotimaa/220727-hs-irakilaiset-halyttavasti-esilla-raiskaustilastossa-krp-vaatii-kovempia-toimia
Aamu tv-ssä toimittajan kommetti oli kun hän luki hesarista näistä Irakkilaisten raiskaus tilastoista ja miten nämä yleensä tapahtuu, naistoimittaja totes tylysti vaan näin ,että samalla lailla kuin kantasuomalaisetkin raiskaa ei sen kummalisenpaa ole,, voi helvetti kyllä oli törkeä kannan otto naistoimittajalta taas,,,,
Sairaus sen täytyy olla tuonkin? Maahan tulleen monikulttuurin ihannoinnin. Suomalaisten naisten raiskatuksi siltä taholta tulleen uhan kustannuksella pelleilyn.
Enpä olisi kuunapäivänä uskonut että suomeen otetaan vapaaehtoisesti tällaisista maista porukkaa ja vieläpä pelkkiä miehiä käytännössä.
Vielä hämmästyttävämpää on se miten ymmärtäväisesti näihin raiskauksiin ja muihin rikoksiin pitäisi joidenkin mukaan suomalaisten suhtautua ja äänessä kaiken lisäksi enimmäkseen suomalaisnaiset. Syötetään kaikenlaista puppua traumoista ja tilanteista lähtömaissa muka syynä. Ja näiden taikasanojen jälkeen kaikki pitää vain suvaita.
Tämäkö on se hehkutettu muutos suomalaiseen kulttuuriin?
No kun panettaa.
Ennätykset tehty rikottaviksi.
Aamu TV:n paksuhuulinen tanakka naistoimittaja Sanna Ukkola tarkoitti sanonnallaan "Irakilaiset raiskaavat samalla lailla kuin suomalaisetkin" että irakilaisilla on yhtäläinen oikeus suomalaisiin naisiin sekä pikkutyttöihin kohdistuneisiin raiskauksiin ja seksuaalirikoksiin kuin kantasuomalaisillakin.
Onkohan Sannalla yhtä paksut huulet alapäässäkin?
on jos on peräpukamat.
Naiset jotka puolustavat muslimikulttuuria ovat sairaita päästään.
Samaan aikaan he haukkuvat suomalaismiehiä sioiksi.
Vain nainen voi olla noin tyhmä päästään.
Raiskausprofessorit ja raiskaajainsinöörit osaa hommansa.
Siis ennätyksen....eikö niiden pitänyt olla vain yksittäistapauksia.............niinhän meille kerrottiin, vahinko vain ettei siihen silloinkaan uskoneet kuin suvakit mutta heillähän nyt liiraa muutenkin päästä.
Tähän asti olen vielä luullut että maan johdon tärkein tehtävä on suojella oman maan kansalaisia, kuten Trump on luvannut tehdä ,täällä se ei näköjään olekkaan maan johdon tärkein tehtävä vaan se on elitasopakoloisten elättäminen, helvetin Sipilä ja Orpo!!!
Irakilaiset nauttii rikkoa ennätyksiä.
Epäiltyjä seksuaalisia ahdisteluja kirjattiin viime vuonna irakilaisten osalta 54 ja suomalaisten osalta 174.
Tuon irakilaisten luvun päälle vielä muut mamut ja jo kansalaisuuden saaneet ählyt.
Nuo taharrus gamaen taitajat.