Irakilaiset raiskasi uuden ennätyksen!

21350
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 21

Vanhimmat

Eikös noiden ÄO ole about 70? Sillä ei ihan pääse guinnesiin.

1Äänestä
  • Mutta raiskaaminen onnistuu noillakin älykkysosamäärillä.

    1Äänestä

  • No jos ne yrittää ennätystenkirjaan raiskausten määrillä?

    Äänestä

kokeile samaa aloitusta vauvapalstalla vai joko sut bannattiin.

1Äänestä

Eikös naapurimassa hätyytellä jo maailman enntyksiä meillä sentään vasta suomen.

1Äänestä

Kuohuvat poksahtelee! Ties vaikka kohta pommien vuoro!

1Äänestä

Aamu tv-ssä toimittajan kommetti oli kun hän luki hesarista näistä Irakkilaisten raiskaus tilastoista ja miten nämä yleensä tapahtuu, naistoimittaja totes tylysti vaan näin ,että samalla lailla kuin kantasuomalaisetkin raiskaa ei sen kummalisenpaa ole,, voi helvetti kyllä oli törkeä kannan otto naistoimittajalta taas,,,,

1Äänestä
  • Sairaus sen täytyy olla tuonkin? Maahan tulleen monikulttuurin ihannoinnin. Suomalaisten naisten raiskatuksi siltä taholta tulleen uhan kustannuksella pelleilyn.

    Äänestä

Enpä olisi kuunapäivänä uskonut että suomeen otetaan vapaaehtoisesti tällaisista maista porukkaa ja vieläpä pelkkiä miehiä käytännössä.
Vielä hämmästyttävämpää on se miten ymmärtäväisesti näihin raiskauksiin ja muihin rikoksiin pitäisi joidenkin mukaan suomalaisten suhtautua ja äänessä kaiken lisäksi enimmäkseen suomalaisnaiset. Syötetään kaikenlaista puppua traumoista ja tilanteista lähtömaissa muka syynä. Ja näiden taikasanojen jälkeen kaikki pitää vain suvaita.
Tämäkö on se hehkutettu muutos suomalaiseen kulttuuriin?

1Äänestä

No kun panettaa.

Äänestä

Ennätykset tehty rikottaviksi.

Äänestä

Aamu TV:n paksuhuulinen tanakka naistoimittaja Sanna Ukkola tarkoitti sanonnallaan "Irakilaiset raiskaavat samalla lailla kuin suomalaisetkin" että irakilaisilla on yhtäläinen oikeus suomalaisiin naisiin sekä pikkutyttöihin kohdistuneisiin raiskauksiin ja seksuaalirikoksiin kuin kantasuomalaisillakin.

Äänestä
  • Onkohan Sannalla yhtä paksut huulet alapäässäkin?

    Äänestä

  • koululainen9v kirjoitti:

    Onkohan Sannalla yhtä paksut huulet alapäässäkin?

    on jos on peräpukamat.

    Äänestä

Naiset jotka puolustavat muslimikulttuuria ovat sairaita päästään.
Samaan aikaan he haukkuvat suomalaismiehiä sioiksi.
Vain nainen voi olla noin tyhmä päästään.

Äänestä

Raiskausprofessorit ja raiskaajainsinöörit osaa hommansa.

Äänestä

Siis ennätyksen....eikö niiden pitänyt olla vain yksittäistapauksia.............niinhän meille kerrottiin, vahinko vain ettei siihen silloinkaan uskoneet kuin suvakit mutta heillähän nyt liiraa muutenkin päästä.
Tähän asti olen vielä luullut että maan johdon tärkein tehtävä on suojella oman maan kansalaisia, kuten Trump on luvannut tehdä ,täällä se ei näköjään olekkaan maan johdon tärkein tehtävä vaan se on elitasopakoloisten elättäminen, helvetin Sipilä ja Orpo!!!

Äänestä

Irakilaiset nauttii rikkoa ennätyksiä.

Äänestä

Epäiltyjä seksuaalisia ahdisteluja kirjattiin viime vuonna irakilaisten osalta 54 ja suomalaisten osalta 174.

Tuon irakilaisten luvun päälle vielä muut mamut ja jo kansalaisuuden saaneet ählyt.

Äänestä

Nuo taharrus gamaen taitajat.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Irakilaisetraiskannu kirjoitti:

http://www.mtv.fi/uutiset/rikos/artikkeli/hs-irakilaisten-tekemiksi-epaillyt-seksuaalirikokset-lisaantyivat-viime-vuonna/6427714 Tässä lukee että irakilaiset on raiskanneet ennätystahtiin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu