Suomi löysässä hirressä

Kun ei liity Natoon, piste.
564
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Jyrkkä ei natolle.

Äänestä

Älkääkä tulko riehumaan ja itkemään Natonkiimaiset trollaaja tälle palstalleröyhkimykset.

Äänestä
  • Voi, sinähän täällä ryssäkiimassas koko ajan hoet samaa lausetta.

    Äänestä

Neito ei huoli Suomea jäseneksi tällä hetkellä. Turha tuputtaa, väkisin kun ei voi liittyä. Piste piste ..

Äänestä

Parempi löysässä hirressä kuin äkkikuolema.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kiikkuu-Edelleen-Kiikkuu kirjoitti:

Kun ei liity Natoon, piste.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu