Paska- ja kusikansa valtaa tämänkin forumin.
Täällä ei moderoi kukaan!
8
146
Vastaukset
- hei_kusipaska
Miksi yrität vallata foorumin?
- outoa-huolestumista
Outoa, että tämä alkaa huolettaa heti, jos kertoo sen totuuden, että Hitlerin rektum löystyi hänen ammuttuaan kuulan päähänsä.
Olemme kuitenkin lukeneet kuukausitolkulla vastaavia "totuuksia" muista henkilöistä.
Ehkä kusi- ja paskanazzismilla tilaa ja myös saa vastaavaa stallarismia. Näinhän se on historian kuluessa ennenkin mennyt.- erittäin.outoa
Stalinin homoseksuaalisuudesta ei saisi täällä puhua mikä kertoo, että kusi- ja paskaryssä moderoi tätä foorumia.
- usko.tai.älä
Pikkulinnut kertovat, että palstalla on venäläinen moderaattori.
- haju.oli.kauhea
On tärkeä historiallinen tieto, että Stalin kuoli kusilammikkoonsa koristen.
- Bror-Erik1974odin
Aloittajan tematiikka kertoo kaiken miksi suomalaiset isänmaanystävät häpeävät syvästi moisia valeuutisten torveajia. - Eikö olisi jo aika mennä tutumaan siellä peräkammarissa?
- LoppuaanEiVältelläVoi
Bupin ome tema kertoosiitä, että häntä jurppii syvästi Stalinin nolo loppu! Ei huolta! Näin loppuu kaikkien komujen elämä! Vartoohan vaan!
Syy että pelkästään herjaustarkoituksessa tehtyjä eritekirjoitelmia ei poisteta saattaa olla, että niidenkin avulla saadaan asiallisia, mutta moderaattorille kiusallisia kirjoitusaiheita pois etusivulta. RKP:n moderaattoreilla näyttää ainakin esiintyvän tällaista käytäntöä.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin kun katsoit salaa ja
Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku655430Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."
No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti842747- 2742551
Katu täyttyy...
Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt362409Korjaa toki jos...
Koet että ymmärsin sinut kuitenkin aivan väärin. Jännittäminen on täyttä puppua kun et muitakaan miehiä näköjään jännitä191904Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"
Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm2341606Taas joku junan alle
Piltolan tasoristeyksessä: https://www.tilannehuone.fi/ Uutinen Iltalehdessä, Iltasanomissa, MTV:llä, Ylellä jne. Jossai561211Harmittaa...Lampsiinjoen sillat
Tulva vei toisen ja toinenkin hajosi. Mielellään korjaisin molemmat, mutta ei ole resursseja siihen hommaan. Ikää jo 72v131123- 901106
- 881105