"Koivisto osti Topille Carillo-korin.."

Jotenkin näin sanottiin Entisten Nuorten Säviksessä äsken,,,- Sorsakoski osallistui Mauno Koiviston vaalikampanjaan.
Tottavie , osti juopolle viinaa -vai teki hänestä juoppoa?!!!
171
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

viinapolitiikkaa tuokin - pienillä panoksilla?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ryökäles kirjoitti:

Jotenkin näin sanottiin Entisten Nuorten Säviksessä äsken,,,- Sorsakoski osallistui Mauno Koiviston vaalikampanjaan.
Tottavie , osti juopolle viinaa -vai teki hänestä juoppoa?!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu