Peräkammarin pojat joutuvat taas pettymään kun Stefan haluaa pitää kynsin hampain kiinni kauniista vaimostaan.
Martinan ja Stefanin rakkaus roihuaa edelleen
Jamesman
8587
1Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Käymme yhdessä ain, käymme aina rinnakkain.....rakkaus avoliitossa jatkuu ja se siitä.
Voi hitto mikä pettymys palstalaisille. Hukkaan meni kaikki fiksut kommentit ja suunnitelmat Martinan ja lastensa tulevaisuudesta.
Vai oliko toisinpäin
Sitä saa, mitä tilaa, kun viihtyy niin kovin julkisuudessa. Kaikki aina raportoidaan Seiskaan, Iltikseen, blogiin jne. Martinanhan piti niin vetäytyä julkisuudesta muutama vuosi sitten. - Onko esim. muita Gladiaattoreita ehditty haastatella tulevasta ohjelmasta ja siitä, miten aikovat homman hoitaa? Eipä ole näkynyt.
Ja sekö on Martinan vika, kun muista osallistujista ei media ole kirjoitellut mitään?
Martti on kv-tason julkkis.
https://www.stara.fi/2010/02/27/martina-aitolehden-tatuoinnille-nauretaan-maailmalla/
Aika lapsellista, linssiluteena. Martina on itse tarjoutunut antamaan julkisuuteen haastista, koska jutussa ei esiinny muita Gladiaattoreita, eikä erikseenkään ole julkaistu yhtäkään muuta tarinaa heistä.
Onhan Martti oksentanut kaiken julkisuuteen ennenkin, miten tämä ei kelvannut. Oliko temppu millä sai klikkauksia ja tilille rahaa vai kävikö uhkailemassa pupun hiljaiseksi. Veikkaan uhkailun puolesta.=-O