Mauno Koivisto hyste

ria menee jo liian pitkälle , nyt täytyy pitää tiedotus tilaisuus tulevasta hautajais tapahtuman ohjelmasta. . Koiviston kuolema on jo täyttäny median toista viikkoa.
4118
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tämä on niin harvinaista matskua Suomessa joten sen takia on levy juuttunut päälle medialla.

Äänestä
  • Eipä tuo taida toista kertaa kuolla.

    Äänestä

..enpä tiedä. Koiviston mukana haudataan jotakin aikakautta. Ihmiset tuntevat varmaan niin..

Äänestä

Kyllähän Koiviston kuolemaa kannattaa juhlia. Oleee-oleee-ole-olEEE!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


zzzzzzp kirjoitti:

ria menee jo liian pitkälle , nyt täytyy pitää tiedotus tilaisuus tulevasta hautajais tapahtuman ohjelmasta. . Koiviston kuolema on jo täyttäny median toista viikkoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu