siinä oli kaksi nuorta miehenrenttua, jotka teki jatkuvasti mitä väkivaltaisempia juttuja, mm. törttöili bensa-asemalla ja yhdessä vaiheessa heitti jonkun tölkin ilmaan puistossa mikä osui naista päähän ja nainen suuttui ja sit miehet lähti pakoon ja nainen jäi roikkuu tuulilasiin tai jotain... kakarana näin, jääny mieleen, nimiehdotuksia?
mikä väkivaltainen leffa
nimiapuakiitos
1
268
Vastaukset
- Tääseon
Kyseessä on 80 luvun alun "Boys Next Door- Sokea raivo"
Charlie Sheen esitti sitä toista äijää. Kaljapullo oli se minkä ne se Roi heittää yhtä mummoa päähän rannalla. Sit siihen tulee jotai nuoria naisia valittaan et sitä pitäs auttaa ja yks niistä hyppää auton konepellille ja saa kovaa kyytiä. Ja bensaasema kohtauksessa Kamelikuski kusee niitä silmään josta ne suuttuu ja pieksee tämän.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma
Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.1492033Israel euroviisujen 2.
Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is3051737- 931567
Mun mielestäni on tosi loukkaavaa
Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra2001210Euroviisut ei enää niin musiikkikilpailu?
Kappaleiden taso ei enää ole mikä sijoituksen ratkaisee.Eikö kukaan ihmettele että Israel pärjää lähes joka vuosi kisois781203- 671150
- 251071
- 481007
Rakas nainen ymmärsin
Että minun pitää pitää kiinni sinusta. Haluan, että sä olet onnellinen. Olet mulle se oikea ja mä sulle. Rakastan Sua yl73966- 45947