siinä oli kaksi nuorta miehenrenttua, jotka teki jatkuvasti mitä väkivaltaisempia juttuja, mm. törttöili bensa-asemalla ja yhdessä vaiheessa heitti jonkun tölkin ilmaan puistossa mikä osui naista päähän ja nainen suuttui ja sit miehet lähti pakoon ja nainen jäi roikkuu tuulilasiin tai jotain... kakarana näin, jääny mieleen, nimiehdotuksia?
mikä väkivaltainen leffa
nimiapuakiitos
1
201
Vastaukset
- Tääseon
Kyseessä on 80 luvun alun "Boys Next Door- Sokea raivo"
Charlie Sheen esitti sitä toista äijää. Kaljapullo oli se minkä ne se Roi heittää yhtä mummoa päähän rannalla. Sit siihen tulee jotai nuoria naisia valittaan et sitä pitäs auttaa ja yks niistä hyppää auton konepellille ja saa kovaa kyytiä. Ja bensaasema kohtauksessa Kamelikuski kusee niitä silmään josta ne suuttuu ja pieksee tämän.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1017573
Siekkilässä ajettu ihmisten yli- mitä tapahtui? Länsi-Savo ei ole uutisoinut asiata
Manneja, vaiko matuja?1075648- 835067
- 1394466
Alavuden sairaala
Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan113160- 522867
- 522779
- 612397
Törkeää toimintaa
Todella törkeitä kaheleita niitä on Ylivieskassakin. https://www.ess.fi/uutissuomalainen/8570818102384Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.561986