Sä oot päässy johonkin romaaniin kanssa

Googletin nimes kun teki mieli katsoo sun kuvaa, ja sattumalta löyty viittaus johonkin kirjaan hakutuloksissa 😃😚
9601
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Älä suutu, oli vähän kummallinen teksti 😞

Äänestä
  • Mikä romaani?

    Äänestä

Niin oon joo mutta eipä mikään tae että olis mulle 😆

Äänestä

Keittokirja?

Äänestä

Aloittelevan homostelijan opas?

Äänestä

On viittauksia mun lapsuudesta ja nuoruudesta.

Äänestä
  • Lastenkirjako, kuvitus vai teksti vaiko molemmat?

    Äänestä

Tais olla musta kirja?

Äänestä

Yleinen vai harvinainen nimi? Ja menikö miehelle vai naiselle?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mielitiettyänikatsoin kirjoitti:

Googletin nimes kun teki mieli katsoo sun kuvaa, ja sattumalta löyty viittaus johonkin kirjaan hakutuloksissa 😃😚

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu