Lapsiluvun nopea nouseminen panee miettimään,

että onko Jussi lesta ?
Vaikka ukkeli on kuin heinäseipään niellyt, niin kait se tehoaa joihinkin naisiin.
On vissiin ainut persu, jolla vehkeet pelaa.
Toivottavasti lapsista tulee terveitä?
368
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat
  • Kyllä sen pitää olla kova panomies. Eihän nainen muuten kestäisi II:n naisen asemaa 8:aa pitkää vuotta. Olisiko Jussi laiskistunut panohommissa kun nainen rupes näin oikuttelemaan?

    Äänestä

  • kova_on kirjoitti:

    Kyllä sen pitää olla kova panomies. Eihän nainen muuten kestäisi II:n naisen asemaa 8:aa pitkää vuotta. Olisiko Jussi laiskistunut panohommissa kun nainen rupes näin oikuttelemaan?

    no sivareilla pitkässä juoksussa tulee savuruutilataus ja tussahtelee vaan
    heh heh

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vittuileva-persu kirjoitti:

että onko Jussi lesta ?
Vaikka ukkeli on kuin heinäseipään niellyt, niin kait se tehoaa joihinkin naisiin.
On vissiin ainut persu, jolla vehkeet pelaa.
Toivottavasti lapsista tulee terveitä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu