Mistä tunnistat Einsteinin palstalla?

Vihje: Seuraa kuinka joku nostaa vanhoja, asiattomia ja uskovia solvaavia viestejä. Ikään kuin ymmärryksessä oleva osallistuisi mieltä vailla oleviin ketjuihin, joissa 200 viestiä.
Esiintyy tuomarina uskoville.
173
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tässä vihje Einsteinistä.
Nosti etusivulle tällaisen aloituksen v.2006

Helluntailainen uskova
12.9.2006 12:19Helluntailainen uskova
12.9.2006 12:19

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


ret3t5 kirjoitti:

Vihje: Seuraa kuinka joku nostaa vanhoja, asiattomia ja uskovia solvaavia viestejä. Ikään kuin ymmärryksessä oleva osallistuisi mieltä vailla oleviin ketjuihin, joissa 200 viestiä.
Esiintyy tuomarina uskoville.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu