SASTAMALAN KAKSOI-MURHAAJAN NIMI

JULKISUUTEEN : vaadimme nimeä julkaistavaksi heti !


*liite . iltalehti mopoautomurhan oikeudenkäynti
350
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mitäh? itse tiesin tekijän seuraavana päivänä. Onko ihmiset idiootteja?

Äänestä

kai kuitenkin pidät sellaisia vanhempia hiukka hölmöinä jotka ostelee alaikäisille
mopoautoja

ikäänkuin maailma ei olisi vaarallinen

lukisivat läksyjä kotona eivätkä reuhtoisi leikkien aikuisia isin rahoilla

nuoriso ei osaa edes tanssia nykyisin vaan paskat housussa kirjoittelevat nettiin piilosta

Äänestä

nykynuoriso tapaa toisiaan......... tappaja ja uhrit yhtä kokemattomia elämän tivolissa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


farssiaTaas kirjoitti:

JULKISUUTEEN : vaadimme nimeä julkaistavaksi heti !


*liite . iltalehti mopoautomurhan oikeudenkäynti

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu