Britit nousemassa BREXITiä vastaan!

Kohta on Teresa mayn laulut laulettu:
http://yle.fi/uutiset/3-9642260
387
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Sivistyneiden eu vastaisten joukko on Britanniassa suurempi kuin eu:n kannattajien, mutta eivät pidä itsestään sellaista älämölöä. Ainoastaan kuona kuohuu.

Äänestä
  • Tuskin, sivistymättömälle puupääjoukolle valehdeltiin ja he nielasivat syötin, Faragekin on sanonut että jos Brexit menee vituix niin ottaa omaisuutensa ja muuttaa ranskaan.

    Äänestä

Niinhän se meilläkin menee. Ääripäät pitävät älämölöä, oli sitten kyse EU:sta tai maahanmuutosta.
Poliitikot, poliisi ja media eivät vaan sitä ymmärrä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


laulut kirjoitti:

Kohta on Teresa mayn laulut laulettu:
http://yle.fi/uutiset/3-9642260

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu