Miksi homoporno kiinnostaa kundikaveriani, joka on hetero? Fetissikö? Hän ei sitä itse myönnä, mutta katselee sitä usein.On niin kovaa miestä ja silti ei nainen kelpaa. Kiero paska vai???
homopornoa
tyttö
51370
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
"Kiero paska vai???"
Mikä sinua ahistaa? Oletko kenties varustettu heikolla itsetunnolla?
Sinähän se "kiero paska" taidat olla!
Ei ahdista ja kiitos vaan itsetuntokin on ihan kohdallaan.Asian ydin vaan oli, että mikä siinä mahtaa niin kiehtoa? Miksi ei sitä pysty myöntämään? Jos on hyvä itsetunto niin eiköhän seksistä puhumisenkin pitäisi luonnistua, toisin kuin poikaystäväni tekee. Hän se taitaa olla häpeilevä ja paniikissa.
niin, kuka meistä nyt ihan täysin hetero on?
kyllähän kunnon homoilua on kiva katsella.vain eläinseksin katseleminen voittaa sen,tai tietysti harrastaminen.
kyllä siellä on zydeemit sekaisin, ei normaali hetero katsele saman sukupuolen homoilua, vaan se ällöttää.
Muakin jo arveluttaa ku vaimo kerää koneelle upeita muijan kuvia ja puhuu tyyliin että se sun kaverin vaimo on tosi nätti ja mukava. No niin kauan ku mä saan mitä haluun ni eipä muulla oo väliä.