Kävin tänään viimein ostamassa semmosen jelly-sauvan kokoa normaali!
Miten te omia sauvojanne puhdistatte käytön jälkeen ja missä säilyttelette kaluja ettei alaikäiset nää...?
Asiallisia vastauksia kiitos!
p.s Ukolle en oo vielä kertonu mitään koko asiasta ...taidan yllättää sen tosissaan!
Miten te omia sauvojanne puhdistatte käytön jälkeen ja missä säilyttelette kaluja ettei alaikäiset nää...?
Asiallisia vastauksia kiitos!
p.s Ukolle en oo vielä kertonu mitään koko asiasta ...taidan yllättää sen tosissaan!
Vastaukset 6
Vanhimmat
Normaali pesu saippualla tietenkin ja säilytys siten ettei lapset pääse siihen käsiksi. Miksi kyselet itsestään selviä asioita.
todella kiva yllätys miehellesi,toivottavasti.varapatterit kannattaa pitää lähellä jos kesken hyväilyjen meinaa poweri loppua.vaimo säilyttää puhtaan sukan sisällä sukkakorin pohjal.niis on muuten aika paljon eroja,et jos ei hyvä hommaa erilainen.hauskoja hetkiä ja sauval ei tarvi olla kenenkään ikinä mustasukkainen!!!!!
...kirjoittamatta, että sauvallisena miehenä puhdistan sauvani käytön jälkeen lämpimällä vedellä käisenpesualtaassa. Säilytysongelmia ei ole, sauva on aina mukana! Joskus lapseni näkevät sen, mutta se on luonnollista. No niin, kivaa viikonloppua, ja: kadehdin ukkoasi!!!
t. Tomppasi Tampereelta
...kun tajuaa että häntä ei enää tarvita, hommaa sille sellainen tekopimpero niin olette tasoissa.
Jo se semmosen tussun haluaa niin siitä vaan mut sen sa kyllä hakee ite!
pese sauva lämpimällä vedellä ja kuivata hyvin. Liinavaatekaapista muksut etsii harvoin mitään ja jos sulla on moottoriperä, ota patterit AINA käytön jälkeen pois... tyhjentyvät itsekseen kun ovat laitteessa, mutta poistettuna kestävät paljon pidempään. Hyviä ´ajoja´.