Perussuomalaisten puheenjohtajakisa.

Perussuomalaiset tarvitsee puheenjohtajan ja perustelen tätä sillä, että muillakin puolueilla on.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

avvooja ryssäytti suorraan assiin ytimmeen
voi mahoton jos persuilla ei ois puhheenjohtajjoo
niin kuka sitä johtas
no tietennii kepuhan se johtaa ja kokkoomus jo nyttennii
mutta silti

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Viisas-persus kirjoitti:

Perussuomalaiset tarvitsee puheenjohtajan ja perustelen tätä sillä, että muillakin puolueilla on.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu