Ranskan presidentin nolo mummovaimo

Häpäisee koko kansan olemassaolollaan.
24281
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 24

Vanhimmat

Miten niin?

1Äänestä
  • Sitä minäkin, ehkä se on hyvä imemään munaa. Kyllä minä nuoren namivitun vaihtaisin kunnon syväkurkkuun.

    Äänestä

Ei se nyt koko kansaa häpäise, vaikka ruma onkin.

1Äänestä

Donald Trump häpäisee koko USA:n oranssilla naamallaan ja rumilla hiuksillaan.

2Äänestä

Eiköhän itse Ranskan presidentti hoida sen koko kansan häpäisyn itse.

1Äänestä

Se liitto on fake. Macron valitsi ensimmäisen ämmän ja meni sen kanssa naimisiin peittääkseen homoutensa. Ikävä kyllä jäi vielä nolosti kiinni homoudestaan.

1Äänestä
  • Ja Macaron käy mieshuarissa harva se päivä.

    1Äänestä

outoja vaimoja suvakeilla, obamalla transu, ja tällä mummonsa. haavistolla antonette.

1Äänestä
  • Suvakit osaa valita "hyvin" puolisonsa.

    1Äänestä

Nämä ovat aika vitsikkäitä ketjuja. Välillä pitää käydä katsomassa, mitä tänne nyt on kirjoitettu. Ei ole muita huolia.

Kateeksi käy mummelia ja macronia. Muu ei niinkään häiritse, mutta Ranska on täynnä muslimeja. Maasta ei saa enää millään eurooppalaista Ranskaa.

1Äänestä

Kiitos Macronin, kohta Ranska on täynnä terroristeja (muslimeja) ja se jos mikä syöksee Ranskan tuhoon.

1Äänestä

Huoh. Mitä tekemistä avioliitolla on politiikan kanssa?

2Äänestä
  • Ilmeisesti Macronin avioliitto vaikuttaa hänen uraansa negatiivisesti, ainakin eräiden mielestä. Ovatko ihmiset 2010-luvulla niin ahdasmielisiä, etteivät hyväksy nuoren miehen ja vanhemman naisen suhdetta?

    2Äänestä

  • Opettaja-oppilas-suhteet ovat laittomia. (virka-aseman väärinkäyttö) Se selittää ihmisten suhtautumisen.

    1Äänestä

  • enolerobotti3 kirjoitti:

    Opettaja-oppilas-suhteet ovat laittomia. (virka-aseman väärinkäyttö) Se selittää ihmisten suhtautumisen.

    Eikö nuo ole jo aikuisia? Vaikka joskus olisivat olleet opettaja-oppilas -suhde, nyt luulisi jo olevan täysin hyväksyttävää. Eihän sitä tiedä, jos macron tarvitsi vain kulissiavioliitoksi.

    Miten suhtaudutte nyt D:n ja E:n suhteeseen?

    1Äänestä

Miksiköhän ne, jotka jaksoivat olla huolissaan Trumpin Moskovassa mahdollisesti tapaamista huorista, ovat nyt selvästi sitä mieltä ettei Macronin yksityiselämään=homoiluun pitäisi puuttua ?

1Äänestä
  • Pystytkö osoittamaan, ketkä vastustivat Trumpin huoraamista Moskovassa?

    Ei ole tullut seurattua, milloin tuo tapahtui. Oliko se tämän viimeisen liiton aikana vai edellisen rikkoutumisvaiheessa?

    1Äänestä

Naisten joutuminen uhriksi, varsinkin rikkaan pohatan kohteeksi saa ehkä aikaan enemmän ärsyyntymistä kuin nuoremman miehen suhde vanhempaan naiseen. Naista on käytetty perinteisesti hyväksi enemmän ja mies on paremminkin tehnyt omia valintojaan. Eihän hänen olisi ollut mikään pakko.

Alaikäiset muslimiukkojen pikkuvaimot ovat säälittävä ilmiö. Lapsia ei voi kukaan sallia tällaisen suhteen osana. Aikuisilla on jo oma tahto.

On yksi suom. tapaus, jolla on nuori muusikko mies. Sitä ollaan kiusoiteltu, koska hän tuli aina paljastelemaan instagrammiin tai vastaavaan ja lehdet sitä julkaisivat. Siinä oli enemmän kyse seksikkäitten vaatteiden myynnistä. Kardashian tyyppinen ja K:sta on tullut nyt vähemmän hyväskyttävä mm. UK:ssa = väärä esikuva faneille.

Äänestä

No, niin. Nyt asia on loppuun käsitelty.

Äänestä

Se Macronin akka on pedari

Äänestä
  • Ei se voi enää olla.

    Qatar tarjoaa ehkä suomen poliitikoille ne lahjukset on veikkaus. tulee huutoa palstalle, jos se mainitaan, kaikki poistuu. Sipiläkö ne otti?

    Äänestä

Macron raiskaa koko Ranskan. Se on varma juttu.

Äänestä

Macron myy Ranskan luineen päivineen Saksalle.

Äänestä

Kohta tarvitaan taas uusi ketju mummovaimosta ja Macronista. Muistakaa laittaa, näitä ei poisteta, ainakaan kovin helposti. : D

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Nolomummovaimo kirjoitti:

Häpäisee koko kansan olemassaolollaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu