RKP ja talouskasvu!

RKP takaa nykyisin talouskasvun. Puolue on ollut vasta pari vuotta oppositiossa ja talous kasvaa 2,8%'Danske Bankin ennusteen mukaan. RKP:n ikuinen oppositio tuo Suomelle talouskasvua ja hyvinvointia. Hallitus toimii hyvin!
293
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

-Puolue+on+ollut+vasta+pari+vuotta+oppositiossa+ja+talous+kasvaa+2,8%'Danske+Bankin+ennusteen+mukaan.Tämähön+ån+hyvä+uutinen,+stereåna

Äänestä

Tosiaankin edellinen Stubbin johtama svekohallitus vain velkaannutti maata.

Nyt on vastuulliset tahot puikoissa ja se myös näkyy.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


old_profile_95957 kirjoitti:

RKP takaa nykyisin talouskasvun. Puolue on ollut vasta pari vuotta oppositiossa ja talous kasvaa 2,8%'Danske Bankin ennusteen mukaan. RKP:n ikuinen oppositio tuo Suomelle talouskasvua ja hyvinvointia. Hallitus toimii hyvin!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu