NYT PALVOMME KUOSMASTA JA SOPASTA JA ..

Taidollisesti stana myös lankeaa.

Tiainen oli muutaman kuukauden palvottavana, sitten Mattila ja ties mitä...
4127
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ketkä me?

Äänestä
  • Ne, jotka kirjoittaa otsikoita ihmisistä.

    Äänestä

  • Ne on me, jotka hyväksymme moiset provokaatiot.

    Äänestä

Siis käärmeet.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nYTHÄVETKÄÄ kirjoitti:

Taidollisesti stana myös lankeaa.

Tiainen oli muutaman kuukauden palvottavana, sitten Mattila ja ties mitä...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu