NatsiPoika PS:n puikkoihin.

Rasistipaska sai surkuhupaisan ja melkein kuolleen puolueen hoidettavakseen.
24269
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 24

Vanhimmat

Eikö tuo ole vihapuhetta. Vai muuttuuko vihapuhe suvakkien suusta tullessaan kivapuheeksi????

1Äänestä
  • Kiva-puolue on maamme suurin puolue, omasta mielestään ainakin. muut onkin sitten niitä piruja, jotka ilkeyttään käyvät töissä ja kiristelevät hampaitaan, kun verorahoilla elätetään matut ja työtä pelkäävät kivat!

    1Äänestä

Taitaa ns.suvakkia hieman ns.vituttaa.

1Äänestä

- halpahintaisesti vetäisit natsi-kortin,,, harmittaako niin paljon ?

Kyllä suomessa pitää kuulua suomalaisten ääni. Ja vallassa olleet kulttuurimarxistit, vaietkaa kun teillä ei asiaa ole, - on vain pelkkää turhaa idealismia ja propagandaa....
-Se kulttuuri marxismi on se pahin uhka suomelle !!

1Äänestä
  • Puolueella+on+alle+10%+kannatus.

    1Äänestä

  • Jussi+lisää+siihen+vähintään+toiset+kymmenen+%.

    1Äänestä

  • toivoaonvielä kirjoitti:

    Jussi+lisää+siihen+vähintään+toiset+kymmenen+%.

    Niin+siinä+käy+ilman+muuta.+Veikkaan+että+enemmän.+35%+kannatus+on+ihan+juuri+tulossa,+kun+avaa+vaan+suunsa+ja+alkaa+hoitamaan+hommiaan.Sen+jälkeen+se+nousee+65%+.Selvää+on+että+häviäjiä+on+kaikki+muut.Tämän+se+tarvitse,+kun+asiat+alkoivat+mennä+niin+pahasti+vinksalleen.Sitten+kun+ihmiset+vielä+äänestää+eikä+löhöile,+niin+saadaan+se+kansan+oikea+tahto+esille+eli+72%+kannatus.

    1Äänestä

Suvakkien väkivaltaisuus pitäisi saada kuriin, heidän takiaan liian moni on jo kuollut ja lisää uhreja on tulossa.

1Äänestä
  • JA kuitenkin se on juuri MV-läiset jotka ovat rikos ja väkivaltatilastoissa ykkösenä.

    1Äänestä

  • tjfjftj kirjoitti:

    JA kuitenkin se on juuri MV-läiset jotka ovat rikos ja väkivaltatilastoissa ykkösenä.

    Hehhee, epätoivoinen veto.
    MV:läiset ovat ihmisiä jotka välittää. Muut eivät.
    Rikostilastoja laskee MVläiset. Eivät nosta.
    Populisteja vaan harmittaa.

    Äänestä

Tohtori Mengele natsipuoleen puheenjohtajaksi. Äijä on aivan liskon näköinen, kuka kumma akkaa antaa tuollaisen panna itsensä paksuksi ?

1Äänestä
  • Sua harmittaa :D
    Halla-aho on tullut voittamaan.
    Häviäjät peloissaan.

    Äänestä

Taitaa tulla muutamasta kirjoituksesta tutkinta pyyntö poliisille, selvää vihapuhetta,,,

Äänestä

tosta hullusta ulkoministeri?

1Äänestä

Onko suvakeilla kuset ja paskat housuissa,, voi helvetti että mä nautin Halla-ahosta tuli puheenjohtaja,, nyt äänestän perussuomalaisia taas,,,,

1Äänestä
  • Voi tätä ilon päivää! Vedän Suomen lipun salkoon ja korkkaan kuoharin😁

    Äänestä

Natsikortti ei enää toimi, on jo väljähtynyt maku, kun koko ajan joku huutaa sitä, kun muita eväitä ei ole.

1Äänestä

Natsikortti on jopa vielä kulahtaneempi kuin rasistikortti. Kaikki tietävät, ettei sillä tarkoiteta mitään todellista natsia - joita on nykymaailmassa häviävän pieni joukko - , vaan sellaista, joka on jostain asiasta eri mieltä vihervasemmiston kanssa.

1Äänestä

Suomi on taas suomalaisten ja maahan hyväksyttyjen maahanmuuttajien kuten oikeusvaltioon kuuluukin.. Punavihreät voi häipyä terroristiensa kanssa!

Juuri kun luuli, että Suomi on menetetty lopullisesti niin tuli pelastus! Voi tätä ilonpäivää!!!:D

1Äänestä

Jos tarvii tuun heti mielen osoituksiin MAMUJA vastaan...HAHHAHHAA.

Äänestä

Onko suvakeille jo järjestetty kriisiapua. Valtion toimesta, verovaroin.

1Äänestä
  • Konserttia pukkaa taas ja Kallion kirkon kellot kalkattaa. Että silleen.

    Äänestä

Konjakki pullo on korkattu ja Suomi lippu liehuu,,voi että minä nautin,,

Äänestä

No sinnehän se sitten sopii orwellilaisten uusstalinistien ja raharikkaiden orjuuttajien keskuuteen hyvin.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


hautaannopeasti kirjoitti:

Rasistipaska sai surkuhupaisan ja melkein kuolleen puolueen hoidettavakseen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu