Kankaanniemi

Olen loukkaantunut Kankaanniemen puolesta. Miksei häneen luotettu? Saisivat perustella tekonsa.
460
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kyllä Kankaanniemi nukkuu nyt kuitenkin sikeästi.

Äänestä

Nuss..ittuna nukkuu paremmin. En sitten tiedä, kuka nuss..i ja ketä. Saiko vai antoiko Kankaanniemi.

Äänestä

Teki oikean päätöksen... jäi ps:iin... eipä kyllä pyydettykään luusereitten leiriin.. .

Äänestä

Mitä tuon katolilaisen perään lähtee ,eikös niiden uskonnon mukaan pidä elää jossakin selipaatissa. Ainakin lapsen raiskaajia niissä on runsaasti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ikäväjuttu kirjoitti:

Olen loukkaantunut Kankaanniemen puolesta. Miksei häneen luotettu? Saisivat perustella tekonsa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu