Parempi myöhään kuin ei koskaan.

Sairaus2006

Siitä on noin kymmenen vuotta kuin lähdin sanomatta mitään, sitä paskempaa temppua ei ole olemassakaan varsinkin kuin sen tekee maailman ihanimmalle ihmiselle. Uskon että syy ei selvinnyt sinulle koskaan niin haluan pyytää anteeksi sinulta ja kertoo että minun sydämeni oli kokonaan sinulle omistettu ja tulee aina olemaan.

Kauniit muistot eivät koskaan kuole, eivätkä milloinkaan jätä yksin.

https://m.youtube.com/watch?v=GP7zpdwo3Xo

2

991

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • m2toot

      Laita edes jokin viesti. Meihin ihmisiin- kaikkiin- jää jälki kaikesta ja vastaamattomat kysymykset ovat auki olevia haavoja. Jokainen haluaa ymmärtää miksi vaikka se sattuisi kuinka.

    • RönkäKanervaRulaa

      Pyydän anteeksi, että olemme tekaisseet puolitotuuksia uutisiin sekä televisiossa ja netissä. Olemme ihmispaskaa ja ylpeitä siitä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Naiset ymmärtävät ettei talous lähde nousuun

      Miten paljon järjellisempi olento nainen onkaan kuin tilastollisestikin paremmin tienaava mies. Kun kaikkialla puskuroid
      Maailman menoa
      124
      794
    2. En jaksa

      Enää pelleillä ja paljastan J naisen nimen. Se on Jonna ja hän ei koskaan, edes luultavasti ollut täällä. Silti piene
      Ikävä
      42
      569
    3. Jos meillä olisi yhteinen koti

      Niin haittaisiko sinua pitää se vähä tavaraisena? Ajattelin tänään että jos joskus asuttaisiin yhdessä ja haluaisit pal
      Ikävä
      50
      505
    4. Minkälainen nainen

      Minkälainen kaipaamasi nainen on luonteeltaan? Kaikki hassun hauskat antava ja helppo on sallittuja, jos poikien on kovi
      Ikävä
      18
      505
    5. Yksi asia sen esti

      Etten antanut meille mahdollisuutta
      Ikävä
      36
      502
    6. Kissa eli kivuissa useita viikkoja

      Ei vienyt lääkäriin vaikka kissa parka maukui ja moni seuraajakin (minäkin) näin että kissa on sairas.
      Tuusniemi
      106
      484
    7. Tuntuu pahalta meidän molempien puolesta

      Anteeksi, että olen tällainen pelkuri. En vaan usko rakkauteen enää miehen ja naisen välillä omalla kohdalla. Tiedän, et
      Ikävä
      33
      441
    8. Okei, eli olet rakastunut

      Hyvä sinä, niin minäkin.
      Ikävä
      37
      416
    9. Martinan mauton tyyli

      Voi hyvää päivää 🤣 nyt ollaan oltu Muhiksen kanssa Kultareservin avajaisissa suorat housut jalassa ja 500€ korsetti pää
      Kotimaiset julkkisjuorut
      107
      384
    10. Mies kyllä lähestyy naista

      jos on oikeasti kiinnostunut. Tämä muistutuksena.
      Ikävä
      46
      373
    Aihe