Siitä on noin kymmenen vuotta kuin lähdin sanomatta mitään, sitä paskempaa temppua ei ole olemassakaan varsinkin kuin sen tekee maailman ihanimmalle ihmiselle. Uskon että syy ei selvinnyt sinulle koskaan niin haluan pyytää anteeksi sinulta ja kertoo että minun sydämeni oli kokonaan sinulle omistettu ja tulee aina olemaan.
Kauniit muistot eivät koskaan kuole, eivätkä milloinkaan jätä yksin.
https://m.youtube.com/watch?v=GP7zpdwo3Xo
Parempi myöhään kuin ei koskaan.
Sairaus2006
2
931
Vastaukset
- m2toot
Laita edes jokin viesti. Meihin ihmisiin- kaikkiin- jää jälki kaikesta ja vastaamattomat kysymykset ovat auki olevia haavoja. Jokainen haluaa ymmärtää miksi vaikka se sattuisi kuinka.
- RönkäKanervaRulaa
Pyydän anteeksi, että olemme tekaisseet puolitotuuksia uutisiin sekä televisiossa ja netissä. Olemme ihmispaskaa ja ylpeitä siitä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannan kirja USA:n bestseller!
"Congratulations to Sanna Marin's HOPE IN ACTION, officially a USA TODAY bestseller!" Kertoo Scribner. Mitäs persut tä14711322- 278063
Metsäalan rikolliset
Jokohan alkaa vähitellen kaatua kulissit näillä ihmiskauppaa harjoittavilla firmoilla.565840Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"
Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..1594522Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata
Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai314306Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi
Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas824160- 843448
- 803206
- 471689
- 391602