Soini Uskovainen Petturi

Uskomiehiin ei kannata luottaa. ?
369
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Soini vannoo jumalannimeen ja pettää.

Äänestä
  • Mutta jumala on hänen kaveri, samanlainen munapää kuin Timo.
    .
    Timo pelastuuuuuu, kokoomus hurraa.

    Äänestä

Miul oli kerran tosi hyvä hevoinen, reki perässä ja kaheksan miestä takana - ja kaikki käveli.
Usot sie?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jumalannimeen kirjoitti:

Uskomiehiin ei kannata luottaa. ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu