Tätäkin Suomi-uutista hullu hinttiluuseri vihaa

26265
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 26

Vanhimmat

vihaavat taas hinttiluuseria, sen vuoksi.

Äänestä
  • kestämistä..

    Se siitä tulee, kun kuvittelee että yksineläminen ja homoilu riittäisi ihmiselle.

    Äänestä

  • Älä puhu soopaa. Etkö sinä nyt vaan näe ja ymmärrä kuinka onnellista ja ihanaa elämää hintit ja lesbot elävät. Katsoppa vaikka heidän silmiään, onnellisuus ja rakkaudellinen hyvinvointi paistaa niistä !

    Äänestä

  • neuvon_sinua kirjoitti:

    Älä puhu soopaa. Etkö sinä nyt vaan näe ja ymmärrä kuinka onnellista ja ihanaa elämää hintit ja lesbot elävät. Katsoppa vaikka heidän silmiään, onnellisuus ja rakkaudellinen hyvinvointi paistaa niistä !

    Näen hyvinkin. Niillä ei ole muuta kuin paskaa sormissa ja tyhjä kuollut katse.

    Äänestä

  • Kyllä katseessa on hullu kiilto silmissä, erottuu kyllä terveistä ihmisistä.Sairaita ovat,minkäs niille tekee.

    Äänestä

Pohjois-Suomen kepulandia kansallispuistoineen vetää turistit. Valtion virastojen ympärille rakennettu etelä loisii.

Äänestä

tosi outo tyyppi.

Äänestä
  • Minuakin ihmetetyttää tuo kitisevä hintti. Se kuvittelee että se saa yhtä hyvän elämän kuin hetero vaikka se pelkästään hinkkaa preikään. Hyi k....

    Äänestä

  • Osasippa kertoa kyllä hyvin ja nasevasti koko hl:n tarinan syvimmän olemuksen,
    MIKÄ SIELTÄ TULEE !!!!!!!!!!

    Sieltä tulee ****************aaaaaaaaaaaaaa
    hahahahahhhhhhhhhhhhhhhhh

    Äänestä

Miksi kiusata extyökkäriä. Hänhän on mitä on. Mitä se sulle kuuluu.

Äänestä
  • Feikkikommunisti hullu hintti on kyllä maineensa väärti. Eihän tuota hullummaksi enään kukaan pääse.
    Niinkuin sisar hentovalkoisetkin tuossa toteavat.

    Kiitos että muistutit asiasta.

    Äänestä

  • Ei taida täältäkään löytyä minun kiusaajaani, se kun vaatisi faktoja joilla kommenttini kumottaisiin mutta niitä ei ole näkynyt.

    Niistä aivotuhnuista joita näiden vasemmistojen palstasankarit saavat aikaan ei kiusaannu kuin vanhat opet jos tunnistavat tyylistä kirjoittajat, hän kun näkee miten hommaa ei saatu perille.

    Äänestä

Hulluhintille.
Antaisit extyökkärin olla. Ihminen hänkin on vaikka Jussia seurailee.

Äänestä

HH on ulottanut vihansa myös muiden maiden urheiluun. Viha ei siis kohdistu pelkästään suomalaisiin urheilijoihin vaan menestyviin ihmisiin yleensä..
Menestys hh:lle on kamala paikka...
Mitähän Freud olisi sanonut tuosta...

Todella outo tyyppi.

Äänestä
  • on sitten hh itse.

    Onneksi me tiedämme asian jo nyt.

    Äänestä

  • Tuon-vihan-ääripisteenä kirjoitti:

    on sitten hh itse.

    Onneksi me tiedämme asian jo nyt.

    Historia kertoo.

    Äänestä

  • maalainen se itse on.... vissiin pakistanilainen vai vinkuintiasta...

    Äänestä

  • Miksi se vihaa lastenkin onnistumisia ? Siitähän tuossa on itse asiassa kysymys tarkasti ottaen...

    Äänestä

  • Sivullinen--- kirjoitti:

    Miksi se vihaa lastenkin onnistumisia ? Siitähän tuossa on itse asiassa kysymys tarkasti ottaen...

    siksi koska sillä ei oo itellä lapsia ja se on kateellinen lapsista
    thats all.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


os.se.tosi.hullu kirjoitti:

sydämensä pohjasta;

https://www.mtv.fi/uutiset/kotimaa/artikkeli/lonely-planet-on-nostanut-suomen-parhaiden-matkailumaiden-joukkoon/6472314

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu