Naiset minkä kokoinen teistä on iso.

Suonikas-jööti

Eli mikä on teidän naisten mielipide peniksen koosta, minkä mittainen ja kuinka paksu on teistä iso. Oman penikseni mitat ovat 18,5/14,7 jälkimmäinen luku on ympärysmitta. Tähän kysymykseen kommentoi varmaan myös löylykauha mies.

11

649

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • nainen-47

      Noi mitat on kyllä mulle ihan sopivat ihana! ois.

      • Hhhomooohihhoo

        Äläpä homo tyttöile ja tee aloituksia..


    • PuheetOnPuheita

      enpä huolis, normipimpalle liian iso, tarviit väljän koneen

    • Noin paksua harvat saa. En kuitenkaan usko, että naisen pimppiin on liian iso. Ehkä se halutuin koko naisten mielestä.

    • Vastausten kirjoittajat ovat miehiä, jotka eivät huolisi muka liian isoa. Veikkaan kullikateellisen ilmentymää Askoa kirjoittajaksi.

      • Homot-hoitoon

        Suksippa sinä hintti helvettiin ihmisten palstalta tekemästä avauksia ja tyttöilemästä.


      • Suonikas-jööti

        Kylläpä tuon Askon kullikateus menee tosi pahaks, ei Asko voi valitettavasti mitään sille päähänpinttymälle että etteikö suomessa olisi myös isokyrpäisiä miehiä. Asiahan on näin että niillä vehkeillä mennään mitä luoja on suonu. Hyvää juhannusta kaikille palstan lukijoille.


      • Häxy-on-sekopää

        Eihän Asko niin ole väittänyt, etteikö isokyrpäisiä olisi. Ja onhan hän itsekin hyvin isolla mulkulla varustettu.


      • Häxy-on-sekopää kirjoitti:

        Eihän Asko niin ole väittänyt, etteikö isokyrpäisiä olisi. Ja onhan hän itsekin hyvin isolla mulkulla varustettu.

        Kyllä sinä, Asko, väität kaikkia isoja persemitatuiksi.

        Eikä sinulla ole isoa. Sinulla on pieni.


    • Normipimppi

      Se mikä satuttaa on liian iso.
      Nää kokovertailut tarvii olla joidenkin teini- tai peräkammarinpoikien juttuja, sillä kyllähän oikeat panomiehet tietää kuinka erikokoisia ovat myös naisten vastakappaleet.
      Isompi toosa tahtoo isompaa kalua ja pikku pimppi pienempää, loput on sitten siltä väliltä. Pienempi mahtuu kaikkiin koloihin, isompi ei, joten tarjontaa on silloin vähemmän.
      Enpä ole koskaan kuullut naisten kinastelevan oikeasta kolon koosta ja sen paremmuudesta.
      Itselläni on varmaankin keskivertopimppi, koska kohdalle on osunut sopivia, liian isoja ja turhan pieniä.

      • "Isompi toosa tahtoo isompaa kalua ja pikku pimppi pienempää, loput on sitten siltä väliltä. "

        Jep.

        Eli isojakin on, toisin kuin ystävämme Asko väittää.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!

      "Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti
      Maailman menoa
      288
      45970
    2. Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.

      KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!
      Maailman menoa
      52
      11483
    3. Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %

      Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy
      Maailman menoa
      242
      11080
    4. Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta

      Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump
      Maailman menoa
      39
      9860
    5. Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.

      IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla
      Maailman menoa
      90
      8698
    6. Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija

      https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua
      Maailman menoa
      291
      6766
    7. Borat ärhäkkänä, syyttelee kokoomusta vilpin suojelusta

      Hänen mukaansa kokoomus seuraa ”toimettomana vierestä, kun vilpilliset firmat vievät urakat rehellisten nenän edestä”, j
      Maailman menoa
      3
      3563
    8. Kalja-Kristus Kutsuu Luokseen

      Nyt on Oikea Hetki Ottaa Ryppyys Vastaan! Lue Pelastusryyppy ja tee Promillista elämäsi Herra! Pelastusryyppy on teksti
      Maailman menoa
      3
      3450
    9. Perussuomalaisiin minä luotan

      Bensaa raaskii taas tankata ja ensi vuonna laskee ruoan verotus. Nämä muutokset parantavat pienituloisten asemaa.
      Maailman menoa
      33
      3197
    10. Persut on SYYLLISIÄ KAIKKEEN NEGATIIVISEEN SUOMESSA

      , ne haluaa neuvostoliiton putinin kanssa takaisin, shit voi valvoa kaikkea ja kaikkia, no tietty makeeta mannaa itselle
      Perussuomalaiset
      4
      3023
    Aihe