Onko kukaan kokeillut popperssia? Olen kolmekymppinen nainen, ja mieheni tutustuttamana rakastunut niihin. Kun haistelen niitä, mieheni saa panna minua miten päin vaan niin kovaa peppuun kuin ikinä haluaa, ja minä ulvon nautinnosta. Kaikki tuntuu miljoona kertaa ihanammalta, ja voisin olla vaikka koko yön naitavana.
Kokemuksia popperseista?
Lutkistalutkin
6
845
Vastaukset
Minulle tuli ihan käsittämättömän kova päänsärky poppersista.
- Lutkistalutkin
Mulle on kanssa tullut joistain merkeistä, mutta toisista taas ei.
Mistä niitä saa?
Onko ne laillisia?Popperssilla kipu muutti kiinaksi ja halut nousee todella korkealle. Vaikutus n.1 min. Joten joutuu nuuskaaminen kokoajan.🍼
Asiaton,
- poppe35
Olen käyttänyt itse Poppersia monta vuotta ja huomannut, että toiset Poppersit toimii paremmin ja toiset huonommin. Amsterdam, Amsterdam black label sekä ICE mint flavor on parhaimmistoa omalla kohdallani.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra lupasi Suomen kansalle 1 euron bensaa, hinta nyt 2 euroa
Vasemmistolaisen Marinin hallituksen aikana bensa ei maksanut kuin 1,3 euroa litralta. Ministerin pitäisi perustuslain m3495799- 775233
Rakkaalle miehelle
Terveiset rakas. Ikävä on edelleen. Suru valtaa sydämen, kun en saa lähestyä sinua. En saa vastauksia, en soittoa, viest484286- 523911
- 483658
SDP:n kansanedustaja Nazima Radmyar uhriutuu somessa saamistaan viesteistä.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011854410.html Miksi Razmyar ei kestä kansan palautetta oikean kansanedustajan tavo1593367Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv1003154Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky453120- 432259
- 492185