Minulla on ongelma. Kullini on n 8 cm pitkä erektiossa. Itse olen lihava ja vaimoni on lihava. Silloin kun kullin saa jöpöttämään se ei yllä kun vähän karvoitusta hinkkaamaan. Mitä teen. Laitanko vaimon etsimään itselleen isompi kullista panijaa vai voiko joku neuvoa muuta keinoa kuin löylykauha perseeseen.
Minun ongelma
4
234
Vastaukset
- Hei-häxy
Laihduttakaa ha hanki Häxä elämä ja ystäviä ylsinäisyyteesi.
Tuon Askon sohelluksia on hirveää lukea. Eikö sen vehkeissä ole korjaavaa tekstinsyöttöä?
Askolla taitaa itsellään olla kulli samaa luokkaa aloittajan kanssa, mutta se rouva puuttuu. Läskejä sentään on.
- dfgdgd4e543
Laihduttakaa. Laihtumiseen on monta keinoa. Syötte vähemmän ja jatkatte sohvalla laiskottelua, Toinen vaihtoehto alatte liikkumaan jolloin voitte syödä melkein mitä vaan kulutatte sen minkä syötte ja vähän enemmän. Kolmas vaihtoehto syötte vähemmän ja liikutte enemmän.
Laihtuminen on helppoa jos vain itse haluaa laihtua mutta onhan se mukavaa maata sohvalla ja syödä.- MitatKohdilleen
Hyvää kannustusta, mutta eipä voi syödä lähellekään mitä vain vaikka miten liikkuisi. Ahmatti sohvalla vetää illassa helposti sipis pussin, 2l cokista, karkkipusseja pari, puoli kiloa suklaata ja wiineripitkon ateriat päälle.
Kannattaisi varmaan lukea niitä neuvoja missä ensin kerrotaan ettei koolla ole väliä mutta kuinka pientä kokoa kompensoidaan samassa laiseessa. :) eli stimulointia genitaalialueille muutenkin kuin penistä emättimeen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 394289
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot1344057- 633705
- 873551
Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti
Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans333527Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe643341- 842906
- 542825
- 252616
Korjaamo suositus
Vahva suositus Kumpulaisen korjaamolle vanhan 5-tien varrelta! Homma pelaa ja palvelu ykköslaatuista. Mukavaa kun tuli p142324