Mistä ostaa seksileluja / vaihtoehto kaalimadolle?

Yksinleikkijä

Ostin ensimmäisen "leluni" hetken mielijohteesta www.totallypassion.com sivustolta enkä ole katunut :) olisi kuitenkin pitänyt ostaa samalla vähän enemmän kun yksittäisen tuotteen hintaan tuli sen verran postikuluja päälle. Onko kellään suositella kotimaista vaihtoehtoa?

30

11888

    Vastaukset 30

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Tilausnopeesti

      Täältä ääni hotlipsille myöskin. Toimii kyllä

      • Tilauskalliisti

        Hotlips on todella kallis, yhtä kallis kuin kaalimatokin.
        Löytyy läjäpäin halvempia kotimaisia.


      • dfbvcfd
        Tilauskalliisti kirjoitti:

        Hotlips on todella kallis, yhtä kallis kuin kaalimatokin.
        Löytyy läjäpäin halvempia kotimaisia.

        Ja sithän ois tosi kiva kun vinkkaisit meille muillekin niistä halvemmista kotimaista... Kerro toki mistä löydämme moiset.


    • pandoraz

      Hotlips.ee !!! Toimii Virossa mutta tavarat edullisempia ja palvelu hyvä.

    • Antishop

      Ehdottomasti paras on www.antishop.fi liike löytyyJyväskylästä, mutta toimitukset päivässä kun tilaat ennen klo 11:00. Olen tilannut / käynytpaikanpäällä ostamassa usealla tonnilla. Vain yksi palautus ja sekin hyvitettiin uuteen tuotteeseen vaihtaessa mallikkaasti.

    • anonymous1987
      • Onhanniitä

        Osassa ulkolaisiakin on ilmainen toimitus muutaman kympin ylittäville ostoksille.
        Ja ovat EUssa, joten ei tule tullin kanssa haasteita.


    • ArmasKotimaa

      Ihmeellinen Huone on edullisin kotimainen.
      https://ihmeellinenhuone.fi/

      • fdsdsfdSFDSFSD

        On halpa!


      • Lidl1654

        Siihen se sitten jääkin...


    • hmmmhmmmm

      missähän vois maksaa paypallilla?

    • Anonyymi

      Hotlips ollut ylivoimaisesti paras.

    • Anonyymi

      Antishop ja hotlips ovat hyviä

    • Anonyymi

      Tilattiin juuri tiistaina Satisfyer joulukalenteri hotlipsiltä ja eilen tuli jo perille. Vaikea sanoa muuta kuin hyvää.

    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Hyvää asiakaspalvelua on saanut Antishopissa ja Pikkutuhmassa, mutta molemmissa sama vika, että aina on jokin tilatuista tuotteista loppu ja pitää ihmetellä, että mitäs nyt sitten tilalle. Ja yleensä vielä niin, että juuri se itselle tärkein päätuote on loppu, mutta niitä kyllä löytyy, mitä on laittanut tilaukseen ns. heräteostoksina. No Pikkutuhmaa ei taida enää olla olemassakaan, enkä ihmettele, yksikään tilaus ei sujunut ilman jotain ongelmaa.

      Hotlipsin tilauksesta taas saattaa puuttua jotain ja niitä joutuu sitten ruikuttamaan, kun paketti on saapunut. Kerran kävi jopa niin, että Hotlipsin sivuilla oli tuotteesta väärä valokuva ja väärät speksit. Kun paketti saapui, ihmettelin kun dildo olikin aivan järkyttävän iso. Reklamoidessani asiasta ehdotin, että voin kuitenkin pitää sen, mutta jokin hyvitys olisi mielestäni aiheellinen. Tähän en saanut mitään vastausta, joten Hotlipsistä en tilaa enää ikinä mitään.

      Punainen kuu on aivan ok, mutta kerran tilaus ei ollut mahtunut kunnolla pahvilaatikkoon ja sisältö näkyi vajaaksi jääneen pahvin välistä teippausten läpi. Aivan kuin lapsi olisi sen paketoinut. Ei jatkoon!

      Sujuvimmin tilaukset ovat sujuneet näissä: Seksikauppa.fi, Sinful.fi, Eros.fi. Aina on tullut juuri sitä, mitä olen tilannut, ja yleensä nopeat toimitukset.

    • Anonyymi

      Mä oon tilannut nyt pari kertaa Salapalatsi.fi ja oon kyllä ollut tyytyväinen. Hinnat on järkevät, tuotteet tulee nopeasti ja ite ainakin tykkään et saan suoraan himaan niin ei tarvi hakea mistään. Kerran piti olla aspaan yhteydessä niin sekin homma toimi niinkuin pitikin.

    • Anonyymi

      Olen käyttänyt vuosikausia Saksan Amazonia, se toimii Saksan ja EU:n lakien alla, joten on erittäin luotettava, ja palautuksetkin toimivat liukkaasti. Hintataso on erittäin edullinen verrattuna mihin muuhun tahansa, ja valikoima on valtavan suuri.

      https://www.amazon.de/b?ie=UTF8&node=64274031

      • Anonyymi

        No on, vaikkapa suukoristeita 144 sivua, 24 kpl per sivu.


      • Anonyymi

        Voiko sieltä tilata pakettiautomaattiin?
        Veikkaampa ettei onnistu.

        Mikä on lähettäjänimi kun tilaa amazonista?


    • Anonyymi

      Tilasin salapalatsilta, tuli nopeeta suoraan himaan ja oli sitä mitä pitikin ja kohtuu hinnalla

    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Jos olisit Ikea reissulla Vantaalla niin samalla olis sex.shop.fi kivijalkaliike ja tietysti verkossa.

    • Anonyymi

      Nyt on hyvät black friday tarjouksia alkanut tulee ja salapalatsissa on kaikki - 25% niin tilasin sieltä pari lelua ja kortsuja.

      https://www.salapalatsi.fi/

    • Anonyymi

      AliExpress myös edullisesti BDSM välineitä olen hankkinut renkaita ja painoja ja palleihini monenlaista

    • Anonyymi

      Tein just testi tilauksen salapalatsi.fi verkkokaupasta. Tuli nopeeta ja oli kohtuu hintasta muihin verrattuna. Meinasin tilata nyt uudelleen kun näki miten toimii

      • Anonyymi

        Mä tilasin täältä kans. ihan asiallisesti tuli


    • Anonyymi00030

      Itse aina puolisoni kanssa tilattu www.nautintonurkka.fi sivulta, suosittelen!

    • Anonyymi00031

      Ite tilannu sinfulista ja temusta.
      Sinful hyvä valikoima leluja ja vibroja. Liukkari on kaalimadolla parasta se on fakta.
      Temusta tilannu stringejä, liivejä ja muita hepeneitä wifelle. Noilla eväillä pidän eukon tyytyväisenä toki oma 18cm jortikka on päälikkö.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ampuminen kylpylässä

      Onko vornasen timbe käynyt hiukan kylpemässä vai mikä tämä ampumatapaus on kylpylässä? Tuntuu aika villi meno olevan naa
      Naantali
      75
      1729
    2. Naantalin kylpylän ampujat

      Oli somppumatuja. Nyt mennään. Suomi on ruotsi.
      Maailman menoa
      24
      1216
    3. Kemijärvellä vesionnettomuus

      Pitkänsillan ja taiteilijanniemen välillä nähty henkilön painuvan veden alle. Mitä on tapahtunut? Onko vesihiisi taas as
      Kemijärvi
      34
      1112
    4. Hei, voitko kuunnella

      Voisitko auttaa minua selvittämään asioita? En halua ajaa sinua hulluuteen kanssani, en sitoa sinua, en esittää vaatimu
      Ikävä
      135
      933
    5. Joku porukka lähtenyt täältä

      Ihmeen hiljainen on palsta nyt. Yleensä tänne tulvii aloituksia yms, mutta nyt on kyllä erikoisen hiljaista.
      Ikävä
      189
      826
    6. Miten yrität

      Vielä saada kaivattusi?
      Ikävä
      64
      704
    7. Olipa yllätys

      Kuten hyvin moni tiesi/arvasi että valetta alusta loppuun toi *olemme ystäviä* satu. Instassaan käsi kädessä kuva kertoo
      Kotimaiset julkkisjuorut
      192
      629
    8. 77
      622
    9. On todella ikävää

      Todella ikävää, että asiat ovat menneet tällaisiksi. Tämä ei ollut missään vaiheessa tarkoitukseni. Olen tehnyt virheit
      Ikävä
      79
      608
    10. Tuletko tänään

      Jos soitan? Niin... tuletko?🖤
      Ikävä
      49
      571
    11. Se kun olit pitkästä aikaa silmieni edessä

      Oli kyllä sykähdyttävää. Tiedätkö, mikä laittaa minut ikävöimään sinua? Kun palautan mieleeni valtavan ihanan olemuksen,
      Ikävä
      32
      528
    12. Ottanet yhteyttä

      Facebookissa,jos on jotain asiaa.Miehelle! T.M-nainen.
      Ikävä
      55
      517
    13. Muutto auto hakee sut tänään!

      Tein sulle oman huoneen! mieheltä naiselle
      Ikävä
      57
      502
    14. 36
      474
    15. Oletteko koskaan torjuneet kaivattuanne?

      Minä olen, kun en silloin tajunnut vielä ihastuneeni. Yritin paikata tapahtunutta, mutta ei onnistunut enää.
      Ikävä
      25
      457
    16. Kai sä mies ymmärrät..

      ..ettet jättänyt vaihtoahtoa. Tottakai toivon vielä, että pystyisit toimimaan niin että asiat korjaantuisivat. Vahvast
      Ikävä
      28
      432
    17. En tiedä mitä sanoa

      Siksi en vastannut😔
      Ikävä
      33
      423
    18. Jos kaivattusi olisi

      Vieressäsi niin mitä tekisit?
      Ikävä
      40
      417
    19. Kiinni jäit

      Ei olisi uskonut sinusta
      Ikävä
      16
      409
    20. Päivän galluppi

      Minkälainen ehkäisy sinkkupalstalaisilla käytössä?
      Sinkut
      82
      398
    Aihe