Suomalais Homot ja Lesbot riehuu.

Kyl haisee ruskealitku Helsingin kaduilla.
250
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mikseivät heterot halua kertoa omasta seksuaalisesta suuntauksestaan kulkueella ? Eikö normaali ja terve ole enää mitään? Yrittävätkö homot hakea jatkuvasti ja epätoivoisesti tuolla tavalla sitä hyväksyntää? Inhotusta tuo minussa saa aikaan ja tulen yhä enemmän vakuuttuneeksi, etteivät homot ole päästään terveitä.

Äänestä

Kaksi matumiestä ja 8 lasta muodostavat ydinperheen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


poismaasta kirjoitti:

Kyl haisee ruskealitku Helsingin kaduilla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu