Laittomille matuille uusi leiri

Sulloutukoot sinne pääministeri Sipilän kämppään! Sipilä ne alunperin maahan houkuttelikin!
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Juurikin näin ja Stubbin makuuhuoneeseen rikastamaan Stubbien eukkoaitämaisella mirhalla jokaiseen ruumiin onteloon. Stubb olisi onnesta soikea.

Äänestä
  • Ja orpopojan eukon kanssa tanssimaan orpopojan valssia..
    Siinä sivussa lakiasiatkin hoitunee helposti.
    Ottaisivat vastuuta ja osallistuisivat taakan jakoon, kun ovat tänne ne kutsuneetkin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


NytSeSaaNe kirjoitti:

Sulloutukoot sinne pääministeri Sipilän kämppään! Sipilä ne alunperin maahan houkuttelikin!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu