...... sana on vapaa.....
Kokemuksia. Huonointa palvelua saa Orivedellä.....
5
483
Vastaukset
- exdemari
Paulin Valinnassa ei myyty minulle tupakkaa, vaikka olin 2 päivää yli viidentoista!
- zzztoppi
NESTE!!! ...ruoka ja hinta ei aina vastaa listaa. Eikä yhtään tulla vastaan, jos asia huomataan, hmm.
- Tyrmistyin
Siellä on myös eräs käsittämättömän tympeä vanhempi naismyyjä. Ihmettelen miks työnantaja ottaa asiakaspalveluun ihmisiä joilla ei ole palveluhalukkuutta tai halua yrittää edes olla ystävällinen.
- ItekinKiva
Ei missään. Kaikissa paikoissa, joissa itse olen käynyt, osataan asiakaspalvelu vähintään riittävän hyvin. (Ml. Nesteellä sekä vanhempien että nuorempien toimesta.)
- peukalo_Liisa_2017
Mielestäni ehdottomasti huonointa palvelua saa Orivedellä hankkijasta. Siellä on todella heikkotasoista asiakaspalvelua johon syynä lienee työntekijöiden kokemattomuus ja useiden myymiensä tuotteiden heikko tuntemus. Jos joistakin tuotteista kysyy neuvoa, niin myyjät alkaa etsiin tietoa netistä, vaikka sellainen tieto pitäisi olla myyjällä ns. selkäytimessä. Näin on käynyt minulle siellä usein.Keskustan rautakaupassa ainakin rautapuolen myyjät ovat enemmän asiantuntevia sen suhteen mitä myyvät.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht1763407Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3732171Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii542117- 421998
Meneeköhän sulla
oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua321481Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em931241- 541203
Muutama kysymys ja huomio hindulaisesta kulttuurista.
Vedakirjoituksia pidetään historiallisina teksteinä, ei siis "julistuksena" kuten esimerkiksi Raamattua, vaan kuten koul4091114Jumala puhui minulle
Hän kertoi sinusta asioita, joiden takia jaksan, uskon ja luotan. Hän kuvaili sinua minulle ja pakahduin onnesta kuulles1171029- 47903