Voisi tässä kokeilla, kun ei keinoja enää keksi, että kirjoittaa tänne joka päivä onko pelaamattomuus pitänyt. Välttämättä ei joka päivä pääse kirjoittamaan, mutta kokeillaan.
Jos kirjoitan tänne joka päivä
3
160
Vastaukset
Hei nimimerkki, pohjaltaylös
Tsemppiä sinulle pelittömiin päiviin. Voithan ostaa vihon ja kirjoitella siihenkin tunnelmiasi, positiivisia ja negatiivisia, ajatuksia, toiveita ja pelkoja, kun yrittää päästä pohjalta ylös. Huomasitko täällä yhdessä ketjussa on linkki blogiin, jota pitempään pelaamatta ollut peliriippuvainen kirjoittaa. Suosittelen sen lukemista.
Kaikkea hyvää sinulle,
Pirkko-pappi- Korvausteologiaa
Aina vain tämä ettei seurakunnan työntekijä kerro Jeesuksen pelastavasta voimasta. Vihko ja blogi ovat korvanneet armon.
- Kary
Kirjoita toki tänne, milloin mahdollista. Pystyt olemaan pelaamatta, koska olet jo lukenut muiden pelihelveteistä ja huomannut heidän selviävän. Tarinasi on arvokas muidenkin lukea.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jos yhdistät nimikirjaimet
Jos yhdistät sinun ja kaivattusi ensimmäisten nimien alkukirjaimet mitkä nimikirjaimet tulee? Sinun ensin ja sitten häne1197636Mies vinkkinä sulle
Jos pyytäisit kahville tai ihan mihin vaan, niin lähtisin varmasti välittämättä muista857335- 955334
- 524915
- 2434403
- 444395
Kyllä se taitaa olla nyt näin
Minusta tuntuu et joku lyö nyt kapuloita rattaisiin että meidän välit menisi lopullisesti. Sinä halusit että tämä menee494376Odotan että sanot
Sitten siinä että haluaisit vielä jutella kahdestaan kanssani ja sitten kerrot hellästi että sinulla on ollut vaikea san284058- 593173
- 482616